Milyonlarca emekliyi sevindiren haber Halkbank’tan geldi. Türkiye’nin kamu bankası Halkbank, acil nakit ihtiyacı olan emekliler için düzenlenmiş çok avantajlı ihtiyaç kredisi sunuyor. Halkbank’ın Mutlu Emekli ihtiyaç kredisi kampanyasıyla milyonlarca emekli acil masraflarını çok cazip koşullarda karşılayabiliyor. Üstelik kredi ödemelerini de emekli aylığına göre düzenlenen çok uygun ödeme planı seçeneklerinden yararlanarak, kolayca yapabiliyor. İşte Halkbank Mutlu Emekli ihtiyaç kredisi kampanyası detayları!

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Halkbank’tan Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Halkbank, tüm emekliler için çok düşük faizli ve uygun ödeme koşullu ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. Halkbank’ın emeklilere özel olan ihtiyaç kredisi ile emekliler tüm acil nakit ihtiyaçları için krediyi düşük faiz, uygun ve esnek ödeme koşullarından yararlanabiliyor. Halkbank’ın Mutlu Emekli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için  tek yapmaları gereken emekli maaşını Halkbank’tan almaktır.

Emekli maaşını başka bir bankadan alanlar emekliler ise hemen Halkbank’a giderek, emekli maaşını taşımak istediğini taahhüt ettiğinde, bankanın bu avantajlı emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası koşullarından faydalanabiliyor. Halkbank emeklilere özel koşullarda tam 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için destek oluyor.

Halkbank 100.000 TL 36 Ay vadeli Emeklilere İhtiyaç Kredisi

Halkbank, tüm emekli maaşı müşterilerine 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için %1.55’ten başlayan faiz oranları ve 36 ay vade seçeneği sunuyor. Ancak bankacılık mevzuatları gereğince Halkbank, emeklilere 36 ay vadeyi ancak 50.000 TL’ye kadar sunabilmektedir. 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaki kredi limitlerinde en fazla 24 ay vade seçeneği sunabiliyor.
Ayrıca Halkbank emekliler için aylık eşit taksit, artan taksit, azalan taksit, 3 ayda bir eşit taksit ve serbest ödeme şeklinde farklı ödeme planı seçenekleri de sunuyor. Böylelikle emekliler gelir durumlarına göre en uygun ödeme planını seçerek, ödemelerini çok daha sorunsuz ve kolay bir şekilde yapabiliyor.

Halkbank emeklilere özel ihtiyaç kredisinde 25.000 TL limitli bir kullanım için emekliler %1.55 faiz oranı üzerinden 36 ay vadeli olacak şekilde 131.25 TL kredi tahsis ücreti ödeyerek, aylık 958.90 TL taksit ödemesinden yararlanabiliyor. Emekliler isterlerse ikinci bir seçenek olarak 25.000 TL limitli kredide hiç kredi tahsis ücreti ödemiyor ve 36 ay vadeye %1.60 faiz oranı üzerinden ayda 968.26 TL tutarında taksit ödemesi yapabiliyor.