1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Emekliler, düzenli yatırılan aylıkları nedeniyle, tüm bankaların en önemli bireysel müşteri potansiyellerinden birini oluşturuyor. Bu durum emeklilerin müşterisi olmasını isteyen tüm bankalar tarafından, sağlanan çeşitli avantajlar ve özelliklerle destekleniyor.

Bu sayede oluşan rekabet, emekliler için tüm bankacılık ürünlerinde özellikler ve avantajlar oluşmasına da neden oluyor. Denizbank bu kapsamda emekliler için özel olarak hazırladığı çeşitli avantajlara sahip bir hizmet yaklaşımı sürdürüyor. Bunlara ilave olarak hazırlanmış son kampanyada, emekliler için özel avantajlarla kredi finansman ürünü sunulmuş durumda. 55.000 TL üst limitli kredi, 36 aya varan vade süresiyle emeklilere, belgesiz ve kefilsiz olarak sunuluyor.

Denizbank Emeklilere İhtiyaç Kredisi Kampanyası Özellikleri

Emekli aylıklarını Denizbank şubelerine taşıyan tüm emekliler, kredinin tüm avantajlarından yararlanma hakkı kazanıyor. Emekli müşterilerine özel olarak hazırlanmış olan bu kredi finansman ürünü, % 2,60 faiz oranıyla sunuluyor. 55.000 TL üst limitle sunulan kredi için 50.000 TL’ye kadar uygulanan vade süresi 36 ay oluyor. Yasal mevzuata göre 50.000 TL ve üzeri kredi kullanımları en fazla 24 ay vade seçeneğiyle sunulabiliyor.

Emeklilerin bu krediyi kullanmak için, şubeye bile gitmelerine gerek olmuyor. Doğrudan Mobil bankacılık şubesi ya da internet bankacılığı kanalları kullanılarak başvuru yapılabiliyor ve gerekli onaylardan sonra krediniz hemen hesabınıza geçiriliyor. Dolayısıyla, krediyi kullanırken herhangi bir evrak veya belge, ya da kefil/teminat gibi taleplerle karşılaşmıyorsunuz. Emekliler Denizbank’tan aylıklarını alıyorlarsa, hemen kredilerini de kullanabiliyorlar.

Denizbank Emekli Kredisi Örnek Ödeme Tablosu

Denizbank’ın sunduğu emekli kredisi çerçevesinde, kullanılan 10.000 TL kredi baz alındığında, 36 ay vade seçeneğiyle, aylık eşit taksitli geri ödeme 466,28 TL oluyor. 24 ay vade seçeneğinde bu geri ödeme 598,13 TL, 12 ayda ise 1.011,83 TL oluyor. Uygulanan yıllık faiz oranı % 2,60.  Emekliler için sunulan hizmet özellikleri kredi için sunulan avantajlardan ibaret değil.

Örneğin tüm banka şubelerinde, müşteri merkezleriyle yapılan görüşmelerde, emekli müşteriler öncelik hakkına sahip. Yanı sıra, emekli aylıklarını taşıyarak açtıkları Denizbank hesaplarını kullanarak yaptıkları EFT ve Havale gibi işlemler tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Hesap işletim ücretlerinden emekli müşteriler muaf tutuluyor.