Garanti BBVA, özellikle bankacılık hizmetleri konusunda teknolojinin yeni kullanım örnekleri konusunda uzun yıllardır öncü konumunu koruyor. Salgın döneminde online bankacılık işlemlerinin önemi, temassız yapılan işlemlerin ne denli lüzumlu olduğu ortaya çıkmıştı. Bu durum bankacılık işlemlerini en nitelikli şekilde online sunan bankalara bir yönelim gerçekleşmesine de neden oldu.

Hem gerekli alt yapının henüz olmaması, hem de Yongalı yeni tip kimlik kartlarının yaygınlaşmaması, bankalarda hesap açılması için gerekli bürokratik işlemlerin tamamlanmasının önünde engel oluşturuyordu. Ancak Garanti BBVA salgının hemen sonrasında gerçekleştirdiği teknolojik altyapı yatırımı sonrasında, uzaktan müşteri olma teknolojisini ilk olarak kullanıcıların hizmetine sunan banka oldu. Artık şubeye gitmeden cep telefonunuz aracılığıyla, Garanti BBVA müşterisi olabiliyor, ayrıca 5.000 TL taksitli nakit avans ürününü de % 0 faizle ve masrafsız olarak kullanabiliyorsunuz.

Garanti BBVA Müşterisi Ol, 5.000 TL Taksitli Nakit Avansı Faizsiz, Masrafsız Kullan Kampanyası

Cep telefonunuza indirdiğiniz Garanti BBVA uygulamasında bulunan “ müşteri olmak istiyorum “ butonuna tıklayarak, birkaç dakikalık bir işlem sonrasında Garanti BBVA müşterisi olabiliyorsunuz. Süreci tamamlamak için gerekenler, cep telefonunun NFC destekli bir telefon olması ve kimliğinizin yeni tip yongalı kimlik kartı olması.

İşleme başladığınızda öncelikle gerekli kişisel bilgileri sisteme giriyorsunuz. Ardından kimlik kartının ve yüzünüzün taraması işlemlerini yapmanız gerekiyor. Son olarak yaptığınız görüntülü görüşme sonrasında, Garanti BBVA banka hesabınızı açtırabiliyorsunuz. Bu süreci tamamladıktan sonra, Garanti BBVA kredi kartı başvurusu yaparak, başvurusu onaylanan her yeni müşteri, 5.000 TL Taksitli Nakit Avans ürününü, faizsiz ve masrafsız olacak şekilde kullanma hakkına sahip oluyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Kampanyaya Kimler Katılabiliyor?

Kampanyadan sadece Garanti BBVA mobil uygulamasını kullanarak yeni müşteri olan ve kredi kartı başvur4usu yaptıktan sonra başvurusu onaylanan herkes faydalanabiliyor. Kampanyanın üst limiti 5.000 TL olarak belirlenmiş. Bununla birlikte onaylanmış olan kredi kartınızın nakit çekim limiti kapsamında, 5.000 TL’ ye kadar bu avantajdan faydalanabiliyorsunuz.
Kullandığınız taksitli nakit avans ürününü, 6 taksite kadar kullandığınızda faizsiz ve masrafsız oluyor. Bunun üzerindeki kullanım tutarları ve farklı vade seçeneklerinde, uygulanan normal faiz ve masraflar geçerli oluyor.