Pandemi döneminden ekonomik açıdan en fazla etkilenen kesimlerin başında emekliler geliyor. Emekli maaşından başka bir geliri bulunmayan milyonlarca emekli, yeni yılda gelen zamlarla birlikte ciddi bir maddi sıkışıklık içerisine girdi. Bu dönemde ortaya çıkan sağlık başta olmak üzere tüm ekstra harcamaları nedeniyle acil nakit ihtiyacı oluştu. Bankaların en sevdiği müşteri portföyü olan emeklilere, bu dönemde sunulan özel kredi kampanyaları bulunuyor. Emeklilere özel kredi kampanyaları 2022’de emeklilere ekonomik açıdan rahatlama fırsatı sunuyor.

Denizbank Fırsat Dolu Emekli Kredisi

Denizbank, Pandemi döneminde nakit ihtiyacı artan emeklilere yönelik özel kredi kampanyaları düzenliyor. 2022 Denizbank emeklilere özel kredi kampanyaları devam ediyor. Bu kapsamda Denizbank, emekli maaşını taşıyan tüm emeklilere çok avantajlı faiz oranları ve uygun vade seçenekli ihtiyaç kredisi sunuyor.

Emekli maaşını Denizbank’a taşıyan emekliler, tam 36 aya varan vade imkanının bulunduğu emeklilere özel Denizbank ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabiliyor. Emekliler Denizbank’ın emeklilere özel kredisiyle 55.000 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçları için kefilsiz ve ipoteksiz ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Üstelik 36 ay vade imkanından faydalanabiliyor. Denizbank emekliye özel ihtiyaç kredisinde ister 12 ay, ister de 36 ay vade seçimi olması fark etmeksizin sabit %2.60 kredi faiz oranından faydalanılabiliyor. Emekli maaşını Denizbank’a taşıyan emekliler, 36 ay vadeli 55.000 TL limitli ihtiyaç kredisini %2.60 kredi faiz oranıyla kullanabiliyor. Buna göre 10.000 TL limitli ihtiyaç kredisi kullanımlarında 36 ay vade için %2.60 aylık kredi faiz oranı üzerinden aylık sadece 466.28 TL taksit ödemesi gerçekleştiriyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Denizbank Emeklilere Özel Avantajlar

Denizbank’a emekli maaşını taşıyan tüm emekliler sadece düşük faizli ve uzun vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmıyor. %2.60 kredi faiz oranı ve 36 ay vade seçeneği bulunan emekli ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurmak için size en yakın Denizbank şubesine şahsen başvuruda bulunabilirsiniz.

Emeklilere özel ihtiyaç kredisinin yanı sıra Denizbanklı emekliler;

  • EFT/Havale işlemlerini ücretsiz yapabiliyor.
  • Hesap işletim ücreti ödemiyor.
  • Öncelikli hizmet alabiliyor.
  • Ayda 3 adetle sınırlı olarak diğer banka ATM’lerinden para çekim ve bakiye sorgulama yapabiliyor.
  • Denizbank kiralık kasa hizmetinde %25 oranında indirim alabiliyor.