Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Ne yazık ki son yıllarda ülkemizin yaşamış olduğu ve hala sürmekte olan ekonomik kriz dönemi, emekliler de dahil olmak üzere bütün vatandaşların boynunu büküyor. Piyasadaki hızlı fiyat artışları çalışan - emekli hiç fark etmeksizin herkesi zorluyor. İşte bu zamanlarda emekliler kendilerine sunulan avantajlı bir fırsat arayarak yaşadıkları sıkışık döneme bir son vermek istiyorlar. Eğer siz de böyle bir arayış içerisindeyseniz şimdi en doğru yerdesiniz. Akbank'ın ülkemizin bütün emekli vatandaşlarına sunmuş olduğu emekli promosyonu kampanyası ile artık derin bir nefes alabilirsiniz. İşte size derin bir nefes aldırtmayı başaracak olan o kampanya!

Akbank'ın Bu Fırsatı Emekli Vatandaşlara İlaç Gibi Gelecek!

Akbank, ülkemizdeki en çok tercih edilen bankalardan biri. Müşterilerini sunduğu fırsatlarla her daim sevindirmeyi başaran Akbank, 2021 yılının bitişine özel oldukça avantajlı bir emekli promosyonu kampanyası duyurdu. Bu kampanya dahilinde hangi kurumdan emekli olursa olsun (SGK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur) fark etmeksizin maaşını Akbank'a taşıyan ve 3 yıl maaşını buradan alacağını taahhüt eden emekli vatandaşlar, tamı tamına 2.500 TL'lik emekli promosyonu almaya hak kazandı. Herhangi bir kefil ya da koşul talebinde bulunmayan Akbank, 15 Kasım 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli olan bu emekli promosyonu kampanyası ile şimdiden oldukça büyük bir talep görmeye başladı.

Siz de Yararlanabilirsiniz!

Emekli maaşını Akbank'a taşıyan vatandaşlar, SGK'nın belirlediği bazı ölçütlere göre emekli maaşlarına göre değişkenlik gösteren farklı tutarlarda emekli promosyonlarını almaya hak kazandılar. SGK'nın ölçütleri doğrultusunda; emekli maaşı 1.500 TL'ye kadar olan vatandaşlar 1.750 TL'lik, emekli maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan vatandaşlar 2.100 TL'lik ve emekli maaşı 2.500 TL üstü olan vatandaşlar 2.500 TL'lik bir emekli promosyonunu hesaplarında görebilme olanağı yakaladılar.

Eğer siz de Akbank'ın bu avantajlı mı avantajlı emekli promosyonu kampanyasından yararlanmak isterseniz bir an önce harekete geçmeli ve size en yakın Akbank şubesini ziyaret etmelisiniz.