Ülkemizin içerisinde olduğu ekonomik kriz, şüphesiz en çok emekli vatandaşları etkiledi. Aldıkları az biraz maaş ile geçim derdine düşen emekli vatandaşlar, nereye yetişeceklerini şaşırmış durumdalar. Piyasadaki her şey iki üç katına çıkmışken market alışverişi yapmakta bile zorlanan emekliler, kendilerine bir çıkış yolu bulmak için gece gündüz arayışlarını sürdürüyorlar. İşte böylesine zorlu bir süreçte emeklilerin sesini duyan Halkbank, yıllardır yaptığı gibi yine ilaç gibi bir fırsat ile karşımıza çıkıyor. Emekli vatandaşlara verdiği kredi fırsatı ile binlerce kişinin yüzünü güldürmeyi başaran Halkbank, herkesi sevindiriyor. İşte duyar duymaz başvuru yapmak isteyeceğiniz o kredi fırsatı!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Halkbank'tan Emeklilerin Yüzünü Güldüren O Büyük Fırsat!

Halkbank, geçtiğimiz günlerde ülkemizdeki bütün emeklileri ilgilendiren oldukça önemli bir duyuru yaptı. Bu duyuruya göre geçim sıkıntısı çeken 55 yaş üstü bütün emekli vatandaşlara tamı tamına 50 bin TL'ye varan ihtiyaç kredisi verdiğini duyuran Halkbank, şimdiden epeyce büyük bir talep ile karşılaştı.

Faiz oranlarının böylesine can yaktığı bu dönemlerde emekli vatandaşlara oldukça iyi bir yardım eli uzatan Halkbank, bütün yüksek oranları neredeyse sıfıra düşürdü ve vatandaşlardan sadece %1,58 gibi oldukça uygun bir faiz oranı talep etti. Bunun yanında vade süreleri ile de büyük oynamalar yapan Halkbank 3 aydan 36 aya kadar da vade imkanı verdi. Vatandaşlar, piyasadaki diğer bankaları değerlendirip sıra Halkbank'a geldiğinde şimdiye kadar ki en büyük emekli kredi fırsatlarından biri ile karşılaşınca bir an bile düşünmeden kredi başvurularını yapmaya başladı.

Geri Ödeme Dönemini Dert Etmenize Hiç Gerek Kalmadı!

Halkbank'ın bu kredisinde geri ödeme dönemini dert etmenize hiç gerek yok. Halkbank, emekli vatandaşların emekli maaş oranlarını göz önünde bulunarak yepyeni bir geri ödeme dönemi başlattı. Bu dönemde vatandaşlar aylık eşit taksitli, artan - azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve serbest ödemeli gibi birbirinden farklı geri ödeme seçeneklerini değerlendirerek kendilerine yepyeni bir yol çizebilme imkanı yakaladı. Bununla birlikte aylık sadece 1.929,03 TL'lik taksitlerle kredi borçlarını kapatma imkanı bulan vatandaşlar, derin bir nefes aldı.

Hemen şimdi siz de Halkbank resmi internet sitesinden ya da Halkbank mobil uygulamasından emekli kredisi başvurunuzu yapabilir ve ihtiyacınız olan krediye evinizden çıkmaya gerek kalmadan ulaşabilirsiniz.