Milyonlarca emeklinin her ay düzenli olarak aldığı aylıklar, bankalar açısından önemli bir müşteri potansiyeli oluşturuyor. Bu sebeple bankalar sürekli yeniledikleri kampanyalarla, emekli aylıklarının kendi bankalarından alınmasını teşvik etmeye çalışıyor. Emekli Promosyonu adıyla verilen ve emeklilerin aylıklarını 3 yıl boyunca istedikleri bankadan alması koşuluyla verilen bir nakit ödeme bulunuyor.

SGK ile bankalar arasında yapılan protokole göre ve aylıkların miktarına göre belirlenen bu nakit promosyon ödemesi, birçok bankanın ilave promosyonlarla desteklediği kampanyaların oluşturulmasına neden oluyor. Bu çerçevede şu anda emekli promosyonu ve özel avantajları ile ilgili, bankaların sundukları hizmetleri, içeriğimizin devamında inceleyebilirsiniz.

Garanti BBVA Emekli Promosyonu Kampanyası

Garanti BBVA, emekli müşteri sayısını arttırmak için çok çeşitli olanaklar sunuyor. Öncelikle en yüksek promosyon ödemelerinden birini yapan banka, 2.750 TL’ ye varan emekli promosyonu ödemesi yapıyor. Aylıkların miktarına göre, 1.500 TL’ ye kadar aylık alan emekliler 1.850 TL, 1.500 ile 2.500 TL arası aylık alan emekliler 2.300 TL, aylıkları 2.500 TL üzeri olan emekliler 2.750 TL nakit promosyon ödemesi alabiliyorlar. Bu promosyonu almak için, emekli aylıklarının herhangi bir Garanti BBVA şubesine transfer edilmesi ve 3 yıl boyunca buradan alınmasına yönelik taahhüt imzalanması yeterli oluyor.

Banka ayrıca emekli bir tanıdığınızın da Garanti BBVA’ ya transfer edilmesini sağladığınızda, 250 TL ilave promosyon ödemesi vad ediyor. 10 ayrı tanıdığınızı bankaya transfer ettirerek, 2.500 TL ilave nakit ödeme alabiliyorsunuz. Aylıklarınızı bankaya taşımak için şubeye bile gitmenize gerek olmuyor. Garanti BBVA uygulamasını cep telefonunuza indirerek, gerekli işlemleri tamamlayıp, Görüntülü görüşme yoluyla bankanın müşterisi olabiliyor, aylığınızı taşıyabiliyorsunuz. Kampanya 31 Mayıs 2022 tarihine kadar devam ediyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Akbank Emekli Promosyonu Kampanyası

Akbank, emekliler için çeşitli özel fırsatlar sunuyor. Banka emekli promosyonu olarak, aylık tutarına göre değişen 2.750 TL’ ye varan promosyon ödemesi gerçekleştiren bir diğer banka olarak öne çıkıyor. Aylıkları 1.500 TL’ ye kadar olan emekliler, 1.850 TL, 1.500 ile 2.500 TL arası olanlar, 2.300 TL ve 2.500 TL üzeri olan emekliler bankadan 2..750 TL promosyon ödemesi alabiliyorlar. Promosyonu alabilmek için, Akbank şubelerinden herhangi birine taşıdığınız aylığınızla birlikte, 3 yıllık taahhütnameyi imzalamanız yeterli oluyor.

Banka ayrıca her emekli müşterisi için bir Artı Para limiti belirliyor. Bu Artı para limitinizi, aylığınıza 2 gün kala kullandığınızda da sizden herhangi bir kullanım ücreti ya da faiz kesintisi yapmıyor. Böylece aylıkları, gününden 2 gün önce kullanabiliyorsunuz. Akbank’ ın Emekli Promosyonu kampanyası da, 31 Mayıs 2022 tarihine kadar devam ediyor.

Denizbank Emekli Promosyonu Kampanyası

Denizbank emekli promosyonu olarak 30 Haziran 2022 tarihine kadar sürdürüyor. Bu tarihe kadar aylıklarını Denizbank’ a taşıyan emekliler, 1.750 TL’ ye varan promosyon ödemesi alabiliyor. Aylık tutarlarına göre, 1.500 TL’ ye kadar aylık alan emekliler 1.425 TL, 1.500 ile 2.500 TL arası aylık alan emekliler 1.600 TL ve 2.500 TL üzeri aylık alan emekliler 1.750 TL tek seferlik promosyon ödemesi alabiliyor. Emeklilerin bu kampanyadan faydalanabilmesi için, Denizbank şubelerinden herhangi birine aylıklarını transfer etmeleri, 3 yıl boyunca buradan aylıklarını almayı taahhüt etmeleri ve 1 tane otomatik fatura talimatı vermeleri gerekiyor.

Ziraat Bankası Emekli Promosyonu Kampanyası

Ziraat Bakası Emekli Promosyonu Kampanyası için herhangi bir son tarih bulunmuyor. Banka SGK ile bankalar arasında varılan protokolde belirlenmiş olan promosyon ödemesini aylıklarını transfer eden ve 3 yılık taahhütname veren tüm emeklilere veriyor. Buna göre aylıkları 1.500 TL’ ye kadar olan emekliler 500 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arası olanlar 625 TL ve 2.500 TL üzeri olan emekliler 750 TL promosyon ödemesi alabiliyor.