Emekliler, maaşlarını taşıdıklarında Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) destekli nakit promosyon hediyesi kazanıyor. Emekliler, emekli maaşlarını o bankaya taşıdıklarında 1.750 TL’ye varan emekli promosyon ödemesi alabiliyor. Sadece emekli maaşını taşıyıp, 3 yıl boyunca o bankadan alacağını taahhüt eden emekliler, emekli promosyon ödemesi alabiliyor. Ekstra koşul olmadan nakit olarak alınabilen emekli promosyon kampanyasının detayları haberimizde!

Denizbank 1.750 TL’ye Varan Emekli Promosyonu

Denizbank, emekli maaşını taşıyan tüm yeni emekli müşterilerine promosyon ödemesi yapıyor. Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) tarafından emekli maaşı taşıma işlemlerinde verilen promosyon tutarına ek Denizbank katkı sağlıyor. Böylelikle emekliler, maaşlarını Denizbank’a taşıdıklarında SGK emekli promosyonu desteğinden çok daha yüksek tutarlı bir şekilde faydalanabiliyor.

Denizbank’ın maaşını taşıyan yeni emekli müşterilerine sunduğu 1.750 TL’ye varan emekli promosyon ödeme kampanyasından anında ekstra koşul olmadan faydalanılabiliyor. Emeklilerin promosyon ödemesi almak için tek yapmaları gereken 30.06.2022 tarihine kadar emekli maaşlarını Denizbank’a taşımak. Aylığını Denizbank’a taşıyan emekliler, 3 yıl boyunca maaşını bankadan alacağını taahhüt ettiğinde promosyon ödemesi kampanyasından yararlanabiliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Denizbank Emekli Promosyonu Ödemeleri Ne Kadar?

Emekli maaşını Denizbank’a taşıyan tüm emekliler 1.750 TL’ye varan emekli promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Promosyon ödemeleri, emeklilerin maaş tutarı üzerinden belirleniyor. Buna göre Denizbank emekli promosyon ödemelerinde emekli maaşı 1.499 TL’ye kadar olanlara 1.425 TL, 1.500 TL ile 2.499 TL arasında olanlara 1.600 TL, 2.500 TL ve üzerinde olanlara 1.750 TL olarak promosyon ödemesi yapılıyor.

Emekli aylığını Denizbank’a taşımak isteyen emekliler, isterse en yakın banka şubesine başvuruyor, ya da e-devlet üzerinden emekli maaşı taşıma işlemini kendileri yapabiliyor. Emekli maaşı taşıma işlemini e-devlet üzerinden yaparak, şubeye gitmeden anında işlemlerini tamamlayabiliyor. Ayrıca emekli aylığını Denizbank’a taşıyanlar pek çok bankacılık işlemine ilişkin özel avantajlardan ve ücret muafiyetlerinden de faydalanabiliyor.

Denizbank Otomatik Ödeme Talimatına Ek Promosyon

Denizbank, emekliler için çok çeşitli fırsatları bir arada sunan bir yaklaşıma sahip. Emekli aylığını Denizbank’a taşıyarak nakit promosyondan faydalanan emekliler, ayrıca verecekleri 1 adet otomatik fatura ödeme talimatıyla da 750 TL tutarında ek promosyon kazanıyor. Emeklilere özel bu kampanya 15.12.2021 ile 30.06.2022 tarihleri arasında geçerli.