3 Özel Banka Evinizden Bile Çıkmadan Hesabınıza Para Yollayacağını Açıkladı, TC Kimlik Numaranızı SMS Göndermek Yetiyor 3 Özel Banka Evinizden Bile Çıkmadan Hesabınıza Para Yollayacağını Açıkladı, TC Kimlik Numaranızı SMS Göndermek Yetiyor

Nakit ihtiyacı olan ancak yüksek faizli kredilerle uğraşmak istemeyenler için o 3 büyük bankadan büyük müjde geldi. 3 büyük banka, acil nakit sıkışıklığı yaşayanlar için hazırladığı taksitli nakit avans kampanyasıyla tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Çok uygun geri ödeme koşulları, düşük faiz oranları ile sunulan taksitli nakit avans kampanyalarının detayları!

Halkbank Paraf Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Halkbank tarafından sunulan taksitli nakit avans kampanyası, tüm Paraf kredi kartı kullanıcıları için geçerlidir. Halkbank Paraf kredi kartı sahipleri, günün her anında başvuru şartı olmadan, acil harcamaları için kredi kartlarından nakit kullanımı gerçekleştirebiliyor. Üstelik Halkbank’ın taksitli nakit avans kampanyası sayesinde kredi kartından yapılan nakit kullanımlarını, çok uygun geri ödeme koşullarından yararlanarak, taksitli şekilde ödeyebiliyor.

Halkbank Paraf taksitli nakit avans kampanyası ile günün hangi saatinde olursa olsun başvuru yapmadan hemen Paraf kredi kartında tanımlı kullanılabilir nakit avans limitine uygun olarak nakit çekimi yapabiliyor. Halkbank Paraf kredi kartı taksitli nakit avans kullanımları minimum 200 TL, maksimum ise 15.000 TL olarak belirlenmiştir. Böylelikle Paraf kullanılabilir nakit avans limiti ile eş değer olacak şekilde 12 aya varan taksit ve sadece %1.80 faiz oranı üzerinden nakit çekim yapabiliyor.

Garanti BBVA Bonus Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Garanti BBVA, tüm Bonus kredi kartı müşterileri için başvuru şartı olmadan taksitli nakit avans kullanabilme fırsatı sunuyor. Garanti BBVA kredi kartı müşterileri, günün her saatinde ister dijital bankacılık kanallarından, ister de ATM’lerden anında nakit avans kullanabiliyor. Üstelik Garanti BBVA nakit avans kampanyasında tam 12 aya varan taksit imkanından da yararlanılabiliyor. Garanti BBVA ile kredi kartından ATM üzerinden günde 6.000 TL’ye kadar çekim yapılabiliyor. Tüm taksitli nakit avans kullanımları %1.80 faiz oranı üzerinden hesaplanıyor.

İş Bankası Maximum Taktili Nakit Avans Kampanyası

Türkiye İş Bankası’nın Maximum kredi kartı müşterileri %1.80 faiz oranı ve 12 ay taksit seçeneğiyle tüm acil nakit ihtiyaçları için taksitli nakit avans kullanabiliyor. İş Bankası İnternet Şubesi,İşCep, Bankamatik ve İş Bankası çağrı merkezi gibi kanallardan şubeye gitmeden, mesaiyi beklemeden veya başvuru yapmadan hemen taksitli nakit avans kullanabiliyor.