Televizyon ekranları yine şok eden bir olay silsilesine tanık oldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kızının 70 yaşındaki adamla kaçtığı iddiasında bulunan baba katılmıştı. Programın bugünkü bölümünde baba, henüz 18 aşında olan kızı Ayşenur’a kavuştu. Ancak bu kavuşmadan sonra 18 yaşındaki Ayşenur’un dile getirdikleri ekran başındakileri şok etti.

18 Yaşındaki Kızı Üfürükçüye Kaçtı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının dün yayınlanan bölümünde yine şoke eden olaylar ortaya çıktı. Dünkü bölümde bir baba, 18 yaşındaki küçük kızının 15 yaşından beri mahallerindeki 70 yaşındaki üfürükçü tarafından kandırılarak, alıkonduğu iddiasında bulundu. Dün herkesi şoke eden olayın ardından bugün yayınlanan bölümdeyse baba 18 yaşındaki kızı Ayşenur’a kavuştu.

Henüz 15 yaşında olan Ayşenur, birlikte kaldığı arkadaşı tarafından mahrem görüntülerinin çekildiğini ve 70 yaşında olan üfürükçü Kahraman’a atıldığını belirtmişti. 70 yaşındaki adamında kendisini bu görüntüler üzerinden tehdit etmeye başladığını açıklamıştı.

Karşı karşıya kaldığı tehditlerin üzerine Kahraman isimli şahsın dükkanında çalışmaya başladığını belirtt. Söz konusu adamın zorlamasıyla kendisini dağa kaçırdıklarını ve bu Kahraman’ın kendisini kurtardığını ve o anda perişan durumda olduğu yönünde bir ses kaydı ortaya çıkmıştı. Daha sonra bu ses kaydı aileye karşı da kullanılmaya başlandı.

Görüntüler Başkalarına da Atılmış

Sözde hocanın, Ayşenur’a ait olan ve elinde bulunan görüntülerinin başka erkeklerle paylaştığı da ortaya çıkmıştı. Daha sonra da Ayşenur’u onların elinde de bu görüntülerin olduğunu ve kendisiyle kalmayı kabul etmesi halinde rica ederek, silmelerini sağlayabileceğini söylemiş ve kandırmaya çalışmış.

Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü! Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü!

Ayşenur, 10 yıldır erkekliği olmadığını söyleyen Kahraman ile herhangi bir cinsel birlikteliklerinin olmadığını dile getirdi. Ancak bu süreçte cinsel istismara uğradığını da dile getirdi. Ayşenur’a ait olduğu belirtilen mahrem görüntülerinin ise şu anda kimlerde olduğuna dair herhangi bir bilgi ise bulunmuyor.

Sözde hoca, olayın ortaya çıkmasının ardından gözaltına alındı. Daha sonra yapılan inceleme ve sorgulamalar neticesinde sözde hoca Kahraman’ın nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla tutuklanmasına karar verildi.