Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Yaşamın her anında ve her alanında sürpriz harcamalarla karşı karşıya kalabiliyoruz. Ekonomide yaşanan dalgalanmalar, yüksek enflasyon derken herkes için birikim yapmak çok zorlu hale geldi. Böyle olunca acil nakit ihtiyacı olduğunda çözüm sağlayabilmek için ancak bankalara başvuru yapılabiliyor. Halkbank, günün hangi saatinde olursa olsun tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için anında kredi kullanmanıza yardımcı olan hızlı kredi kampanyası sunuyor. Hemen hızlı krediye başvuruda bulunabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Halkbank Hızlı Kredi Kampanyasının Özellikleri

Halkbank, son yıllarda popülerleşen dijital bankacılık hizmetlerine öncülük etmeye devam ediyor. 2022 bahar aylarında da karşınıza çıkan tüm beklenmeyen masrafları çok uygun geri ödeme koşullarından yararlanabileceğiniz bir kredi kullanarak, çözebilmeniz için Halkbank’tan hızlı kredi desteği geliyor. Halkbank’ın hızlı kredi ürünü sayesinde 7 gün 24 saat her ihtiyaç duyduğunuz anda kredinizi kullanabilirsiniz.

Halkbank hızlı kredi başvurusu yaptığınızda, yanıtınız sadece dakikalar içerisinde vereceğiniz cep telefonu numarasına SMS ile gönderilmektedir. Halkbank’ın anında ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde 7 gün 24 saat şubeye gitmeden 10.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için kullanım gerçekleştirilebilmektedir. Üstelik 10.000 TL’ye varan kredi üst limiti bulunan Halkbank’ın hızlı kredi kampanyasında tam 36 aya varan vade desteği de bulunmaktadır.

Haklbank’ın hızlı kredi ürünü ile 1.000 TL ile 10.000 TL arasındaki tüm ihtiyaçlarınız için çok uygun geri ödeme koşullarıyla çekim yapabilirsiniz. Halkbank anında kredide sadece %1.71’ten başlayan faiz oranları sunuluyor. Buna göre 10.000 TL limitli hızlı kredi kullandığınızda 36 ay için 52.50 TL kredi tahsis ücreti ödeyerek sadece %1.71 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Böylelikle kredi taksit tutarlarınız ayda sadece 395.61 TL olur.

Halkbank Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank tarafından sunulan hızlı krediye çok basit bir şekilde başvuru yapabilmeniz mümkündür. Halkbank hızlı kredi başvurusu için Halkbank Mobil uygulamasının yanı sıra Halkbank İnternet  Bankacılığı kanallarını da kullanabilirsiniz. Hatta Halkbank 7/24 ihtiyaç kredisine başvuru işlemlerini Halkbank Dialog ve Halkbank ATM’lerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle şubeye gitmeden ve evrak veya belgeyle uğraşmadan her ihtiyaç duyduğunuz anda kredi kullanabilirsiniz.