Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Nakit Avans ürünü, bankaların kredi kartları ürünlerinin bir parçası olarak kullanıcılarına sunduğu bir olanak. Kredi kartı sahibi olan tüm banka müşterileri için sunulan bu nakit desteği, kredi kartı nakit çekim limiti dahilinde verilen bir hizmet. Her kredi kartının bir alışveriş ve bir de nakit çekim limiti bulunuyor.

Acil oluşan nakit ihtiyaçlarında, bankaya gitmenize gerek olmaksızın kullanabileceğiniz nakit bir paranın, sürekli yanınızda bulunması anlamına gelen nakit avans ürünü, Taksitli ve doğrudan nakit avans olmak üzere iki ayrı türde sunuluyor. En sık kullanılan ve dolayısıyla en çok ihtiyaç olan bankacılık ürünlerinden biri olan nakit avans konusunda, bankalar çeşitli avantajlar sağlıyorlar. Okuyucularımız için avantajlarıyla öne çıkan üç bankanın nakit avans özelliklerini inceledik.

Garanti BBVA Nakit Avans Özellikleri

Bonus kredi kartlarının merkezi olan Garanti BBVA, bonus sistemi aracılığıyla sürekli yeni fırsatlar ve avantajlar sunuyor. % 1,80 olarak uyguladığı nakit avans faizi ile birlikte, yurtiçinde 16.000 liraya kadar yükselen nakit avans kullanımı mümkün. Banka ayrıca 2, 5,7 ve 12 ay olmak üzere vadelere uzayabilen Taksitli Nakit Avans ürününü de sunuyor.

Bonus kredi kartı sahipleri, ATM, internet şubesi, mobil uygulama, banka şubeleri aracılığıyla istedikleri zaman nakit avans ürününü kullanabiliyor. Ayrıca BonusFlaş uygulaması ve Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla da nakit avans taleplerinizi oluşturabiliyorsunuz.

ING Nakit Avans Özellikleri

UNG bankacılık ürünlerine yeni bir bakış açısı getirme konusunda oldukça başarılı çalışmalar yürüten bir banka. Uluslararası deneyimleriyle, her kesimin ihtiyaçlarına özenle çözümler oluşturan bankacılık ürünleri geliştiriyor. Banka Bonus ve Pegasus kredi kartlarını kullanıcılarına sunuyor. Bu kartlarla birlikte nakit avans ve taksitli nakit avans ürünlerini de kullanıcılarına sunan banka, her iki ürün içinde % 1,80 faiz uyguluyor. Taksitli nakit avans ürünü için uygulanan vade seçenekleri 2 ile 12 ay arasında değişiyor.

TEB Nakit Avans Özellikleri

TEB Bonus sistemli kredi kartlarını kullanıcılarına sunuyor. Her kredi kartının nakit çekim limiti kadar kullanılabilen nakit avans, 10.000 TL üst limitli. Nakit avans ve taksitli nakit avans ürünleri TEB tarafından da sunuluyor ve her iki ürünün faiz oranı % 1.80. Bankanın ATM’ leri aracılığıyla tek sefer işlem limiti 2.000 lira. Bir gün için işlem limitiyse 5.000 lira.