Akbank, özellikle salgın sürecinde yaşadığımız kısıtlamalar sonrasında, bankacılık işlemlerinin hemen her türünün mobil ve uzaktan yapılabilmesi için özel bir alt yapı yatırımı gerçekleştiriyor. Uzaktan sunulan bankacılık işlemleri ve temassız ödeme gibi sistemler, bankaların müşterilerine sunmak için rekabet ettiği bir alana dönüşmüş durumda. Akbank uzaktan müşteri olma teknolojisi adıyla sunduğu yeni hizmetindeyse, cep telefonunuza indireceğiniz Akbank mobil uygulaması aracılığıyla, birkaç dakika içerisinde Akbanklı olmanızı sağlıyor.

NFC sistemini destekleyen bir cep telefonunuz varsa ve yanı sıra yongalı yeni tip T.C. kimlik kartınız bulunuyorsa, sadece mobil uygulamayı cep telefonunuza indirerek, birkaç dakika içerisinde uzaktan Akbank müşterisi olabiliyorsunuz. Banka bu yeni hizmetin tanıtımını gerçekleştirmek için, ayrıca hazırladığı yeni kampanyayla, uzaktan müşteri olma teknolojisini kullanarak banka müşterisi olan herkese, %0,99 Faizli 7.500 TL kredi kullanma olanağı sunuyor.

Akbank Müşterisi Ol % 0,99 Faizle 7.500 TL Kredi Kullan Kampanyası Özellikleri

2 Ağustos tarihinde başlayan kampanya, 31 Ağustos 2022 tarihine kadar devam edecek. 31 Ağustos tarihine kadar, cep telefonuna Akbank mobil uygulamasını indirerek, “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretleyen, yönergeleri takip ederek süreci tamamlayan herkes, kampanyadan faydalanabiliyor. Bu şekilde yeni müşteri olan herkes, 7.500 TL krediyi, 12 ay vade seçeneğiyle ve % 0,99 gibi düşük bir faizle kullanabiliyor.

Cep telefonunuza indirdiğiniz Akbank mobil uygulamasında bulunan “Müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretledikten sonra, hesabınız için gerekli olan kişisel bilgilerinizin girişini yapmanız gerekiyor. Ardından T.C. kimlik kartınızın çipini okuttuğunuz ve yüz taraması yaptığınız aşamaları yönergelerle tamamlıyorsunuz. Son olarak birkaç dakika süren görüntülü görüşme sonrasında, Akbanklı olma süreciniz tamamlanmış ve hesabınızı açmış oluyorsunuz. Bu şekilde müşteri olduğunuzda, mobil uygulamadan 7.500 TL kredi başvurunuzu %0,99 faiz oranıyla yapabiliyorsunuz.

Akbank Müşterisi Ol % 0,99 Faizle 7.500 TL Kredi Kullan Kampanyasına Kimler Katılabiliyor?

Kampanyaya sadece uzaktan müşteri olma teknolojisini kullanarak banka müşterisi olanlar katılabiliyor. Daha önce banka müşterisi olan kişiler bu avantajdan faydalanamıyor. Müşteri olma sürecini tamamlayan herkes, 5 gün içerisinde 7.500 TL kredi başvurusu yapma hakkını kazanıyor. Bu süre geçtikten sonra, kampanyanın sunduğu özel faiz avantajından faydalanamıyorsunuz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!