PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Türk Ekonomi Bankası’ nın Dijital Bankacılık Kanalı olan CEPTETEB, Bonus kredi kartı ve dijital bonus kredi kartı ürünlerini kullanıcısına sunuyor. Eğer bu CEPTETEB kredi kartlarına sahipseniz, 31 Aralık 2022 tarihine kadar devam eden kampanyadan, 500 TL bonus kazanma şansınız bulunuyor. Aylık olarak ve 12 ay boyunca devan eden harcama sözü vererek, anında verdiğiniz harcama tutarının % 10’ u kadar bonus kazanabiliyorsunuz. 

Alışverişler sırasında düzenli şekilde kredi kartı kullanımı artık olağan bir durum haline geldi. Bu sebeple CEPTETEB kredi Kartı Harcama Sözüne 500 TL Bonus Kampanyası, birçok kişi için hayli ilgi çekici bir avantaj sunuyor. Zaten yapmakta olduğunuz harcamalarınızı yaparken, aynı zamanda harcama yaptığınız için bonus kazanabilirsiniz. 

CEPTETEB Kredi Kartları Harcama Sözüne 500 TL Bonus Kampanyası Özellikleri

31 Aralık 2022 tarihine kadar devam eden kampanyaya, bu tarihe kadar harcama sözü vererek katılabiliyorsunuz. Vereceğiniz aylık harcama sözü tutarı, kredi kartınızın limitinin % 70’ ini aşamıyor. Buna göre vereceğiniz her harcama sözü tutarı, tutara göre bonus kazanıyor. 

Örneğin; Aylık 250 TL harcama sözü verdiğinizde 25 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Aylık 2.500 TL harcama sözü verdiğinizde 250 TL, 5.000 TL harcama sözü verdiğinizde 500 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Devam eden başka bir harcama sözünüz varsa, bu yeni kampanyaya katılamıyorsunuz. 

Ayrıca kampanyadan geçmişe yönelik ödemelerini düzenli yapmış ve asgari ücreti ödenmediği için sorun oluşmuş kredi kartları da faydalanamıyor. 

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Kampanyanın avantajlarından faydalanabilmek için, mutlaka katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Katılımı CEPTETEB mobil uygulama veya internet şubesinde bulunan Kartlar menüsünden gerçekleştirebiliyorsunuz. Kartlar menüsünde yer alan Dijital kredi kartı veya CETETEB kredi kartı seçeneğini tıkladığınızda açılan menüde “harcama sözü” bölümü bulunuyor. Bu bölümden kampanya katılımınızı gerçekleştirebiliyor, kredi kartı limitinizin % 70’ i oranına kadar, dilediğiniz tutarda harcama sözü verebiliyorsunuz. 

CEPTETEB dijital bankacılık sisteminin hizmete sunduğu Dijital Kredi Kartı ürünüyle de harcama sözü verebiliyorsunuz. Böylece yaptığınız tüm alışveriş tutarlarıyla, ilave bonus kazanma şansınız oluşuyor. Nakit avans kullanımları, harcama sözüne dahil olmayan başka bir ürün olarak değerlendiriliyor. Harcama sözüne online ve fiziki olarak yapılan tüm alış veriş harcamaları dahil oluyor.