Nakit ihtiyacı olanlar için en büyük kampanyalardan birisi Denizbank’tan geldi. Denizbank, 2022 Eylül ayında nakde ihtiyacı olanlara 5.000 TL’ye kadar faizsiz nakit çözümü sunuyor. Denizbank’ın taksitli nakit avans kampanyasından 5.000 TL’ye kadar %0 faizle yararlanmak isteyenler vakit kaybetmeden başvuruyor. Peki Denizbank faizsiz 5.000 TL nasıl alınır? Denizbank faizsiz taksitli nakit avans kampanyasının şartları neler? Denzibank faizsiz taksitli nakit avans kampanyasının detayları haberimizde!

Denizbank’tan Nakit İhtiyacı Olanlara Faizsiz 5.000 TL

Denizbank, 2022 Eylül ayına özel olarak nakit ihtiyacı olanlara, 5.000 TL’ye kadar faizsiz nakit çözümü sunuyor. Denizbank tarafından duyurulan yeni faizsiz taksitli nakit avans kampanyası sayesinde 5.000 TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçlar için hem başvuru şartıyla hem de faiz yüküyle uğraşmak zorunda kalınmıyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Şubeye gitmeden, başvuru yapmadan 7 gün 24 saat faizsiz taksitli nakit avans kullanımı Denizbank’tan yapılabiliyor. Üstelik kampanya koşullarını karşılayan herkes 5.000 TL üst limitli nakit avans kullanımını maksimum 6 aya varan vadeyle taksitlendirerek, %0 faiz oranı üzerinden kullanabiliyor.

Denizbank 5.000 TL Faizsiz Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Denizbank tarafından duyurulan yeni faizsiz taksitli nakit avans kampanyası 01.09.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında ilk defa Denizbank müşterisi olanlar kampanyadan yararlanabilmektedir. Kampanya hali hazırda Denizbank müşterisi olanlar için geçerli değildir. Ayrıca ilk defa Denizbank Müşterisi olmak için MobilDeniz uygulamasında yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinin kullanılması gerekmektedir.

Mobil bankacılık üzerinden 7/24 kolayca müşteri olma işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Müşteri olduktan sonra yine MobilDeniz uygulaması üzerinden Denizbank kredi kartı başvurusu yapılması gerekiyor. Kampanya döneminde Denizbank kredi kartı başvurusu onaylanan kişiler, kampanyadan yararlanabiliyor.

Kampanya kapsamında bu şartları sağlayan kişiler 5.000 TL’ye kadar üst limitli nakit avans kullanımlarında maksimum 6 ay vade imkanından %0 faiz ile yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında 5.000 TL limitinin üstündeki veya 6 ay vade sayısının üstündeki kullanımlarda ise standart sabit %1.73 taksitli nakit avans kampanyası faiz oranı uygulanmaktadır. Ayrıca MobilDeniz uygulamasından ilk defa Denizbank müşterisi olanlar için tam 1 yıllık BluTV üyeliği ücretsiz olarak veriliyor.