Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..." Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..."

Dünyada her geçen gün daha korkunç ve daha tüyler ürperten olaylar yaşanmaya devam ediyor. Bu şekilde son haber Amerika Birleşik Devletleri'nden geldi. Okuyan ve haberi gören herkesin kanını donduran olayda, 33 yaşındaki Mandie Miller ve 28 yaşındaki Aleksander Kurmoyarov'un sekiz yaşındaki kızları üç ay önce hayata gözlerini kapadı. Ancak Mandie ve Aleksander, üzerinden bu kadar süre geçmesine rağmen kızlarının ölümünü yetkililere bildirmedikleri için tutuklandı. İşte detaylar!

3 Ay Saklamışlar

Neredeyse her gün dünyanın farklı bir bölgesinden garip ve hatta korkunç haberler gelmeye devam ediyor. Özellikle de çocuklarla ilgili olan haberler, okuyan herkesin kanını donduruyor ve korkutuyor. Yine bir çocukla ilgili olan ve yine okuyan herkesi şaşırtan ve üzen bir olay da Amerika Birleşik Devletleri'nde meydana geldi. Amerika'da yaşanan olay açığa çıktığında ise orada bulunanlar ve yetkililer adeta gözlerine inanamadılar. Amerika'da yaşayan 33 yaşındaki Mandie Miller ve 28 yaşındaki Aleksander Kurmoyarov, bundan tam üç ay önce 8 yaşındaki kız çocuklarını kaybettiler. Evlatlık olarak almış oldukları 8 yaşındaki küçük kız bundan tam üç ay önce ölmesine rağmen, Mandie Miller ve Aleksander Kurmoyarov bu durumu herhangi bir şekilde yetkililere bildirmediler.

Tabutla Seyahat Etmişler

Bir süre sonra küçük kızın tabutunun olduğu bir minibüs, çiftin evinin önünde bulununca küçük kızın öldüğü ortaya çıktı. Bu durumu soran yetkililere ise çiftin verdiği cevap son derece garipti. Çift, ölen çocuklarının cesediyle birlikte seyahat ettiklerini çünkü onunla birlikte daha fazla vakit geçirmek istediklerini söyledi. Bunun ardından sorgulanmak için gözaltına alınan çiftin ise birbirleri ile çelişkili ifadelerde bulundukları ortaya çıktı. Neden haber vermediklerine dair gözaltına alınan genç çift, ayrı ayrı alındıkları sorgularda kendilerine sorulan sorulara karşı çelişik cevaplar verdi. Örneğin Miller sorgusundaki polislere küçük kızın 10 Eylül'de öldüğünü söylerken Kurmoyarov ise daha farklı cevaplar vererek birbirleri ile çelişkiye düştüler. Çünkü Kurmoyarov, küçük kızın Cadılar Bayramı'ndan kısa bir süre önce Washington'daki Airway Heights'ta öldüğünü söyledi. Her ikisinin de verdikleri çelişkili cevaplar üzerine olayı derinleştiren polislerin küçük kızın ölümüne dair yürüttükleri soruşturma devam ediyor.