Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Eğitim, sağlık, tatil, tadilat, evlilik masrafları ya da mobilya alımına kadar birçok neden için kullanılabildiğimiz ihtiyaç kredileri her geçen gün daha fazla kişi tarafından finansal bir araç olarak kullanılıyor. Bu bağlamda bankalar da söz konusu krediler için sürekli yeni kampanyalar ve yeni uygulamalar yaparak müşteri portföylerini daha fazla genişletmeye çalışıyorlar. Söz konusu yenilikçi kampanyalardan birisi de 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredileri olarak karşımıza çıkıyor. 3 ay ertelemeli krediler sayesinde öncelikle ihtiyaçlarınızı karşılayıp ödemeye ise 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz. İşte 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine dair detaylar!

Önce İhtiyaçlar Sonra Ödeme

Bankalar, ihtiyaç kredileri araçları için müşterilerine sürekli çeşitli kampanyalar sunarak ödeme planlarını daha esnek hale getirmeye çalışıyor. Bu kampanyalardan Bahsi geçen yeniliklerden birisi de son dönemde birçok banka tarafından uygulanan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredileri. Diğer kredilerden ilk farkı, krediyi çektikten 3 ay sonra geri ödemelerin başlaması. bir diğer fark olaraksa maksimum ödeme süresi konusunda. Bilindiği gibi ihtiyaç kredisi taksit ödemeleri için belirlenen maksimum süre hemen hemen tüm bankalarda 36 aydır. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredilerinde ise bankalar krediyi ilk taksit ödemesini 3 ay sonra başlatmakla beraber maksimum ödeme süresini 33 ayla sınırlandırıyor. Kredinin en büyük avantajı ise öncelikle ihtiyaçların karşılanmasının dikkate alınması. Böylelikle müşteriler nakit ihtiyaçlarını daha rahat bir şekilde karşılayabiliyor ve 3 ay sonra ödemelere başlayarak nefes alabiliyor.

Denizbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Denizbank tarafından sunulan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi seçeneğinde banka tarafından belirlenen faiz oranı yüzde 3,27'dir. Bu durumda 33 ay vade seçeneği ile ödeyebileceğiniz örneğin 10.000 TL tutarındaki bir ihtiyaç kredisi için belirlenen aylık taksitleriniz 557,33 TL olur. Vade sonunda bankaya toplamda ödeyeceğiniz meblağ ise 18.391,89 TL’dir.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank’ın tarafından sunulan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasında banka maksimum 33 ay vade için yüzde 1,74 faiz oranı belirlemiş durumda. Bu koşullarda çekilecek olan 10.000 TL kredi için ödenecek olan toplam tutar 14.118,26 TL olurken aylık taksitler 427,83 TL'dir.

ING 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Avantajlı kredi kampanyaları ile sürekli gündemde olan ING Bank’ın 10.000 TL tutarında 3 ay ertelemeli bireysel ihtiyaç kredisi için belirlemiş olduğu faiz oranı yüzde 1,94. Bu faiz oranı ile çekebileceğiniz ihtiyaç krediniz için aylık taksitleriniz 36 ay vade için 420 TL olarak belirlenirken toplam ödenecek meblağ ise 15.105,60 TL’dir.

Garanti BBVA 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Avantajlı başka bir kredi olanağı ise Garanti BBVA' dan. Banka, 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi için yüzde 2,67 faiz oranı belirliyor. Bankanın bu kredi olanağından yararlanmanız halinde örneğin 10.000 TL için 36 ayda aylık 481,39 TL ödeme yapmanız gerekiyor.