Pandemi döneminde bankaların sunduğu avantajlı krediler, vatandaşların ekonomik olarak rahatlamalarına yardımcı oluyor. Artan işsizlik oranlarının yanı sıra piyasadaki fiyat artışları nedeniyle vatandaşlar bu dönemde çok daha fazla kredi kullanıyor. Acil nakit ihtiyaçlarınız için hazır birikiminiz bulunmuyorsa bankalardan şimdi kredi kullanabilir, sonra ödemeye başlayabilirsiniz. QNB Finansbank, şimdi kullanacağınız ihtiyaç kredisinin ödemesine 3 ay sonra başlama fırsatı sunuyor.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Sağlık, okul, mutfak, ısınma ve daha pek çok farklı kalemdeki ihtiyaçlar, hiç durmadan vatandaşı ekonomik açıdan sıkıştırmaya devam ediyor. Hayat pahalılığının arttığı bu dönemde QNB Finansbank, vatandaşa ekonomik destek sunuyor. QNB Finansbank, tüm acil nakit ihtiyaçlarında kullanılabilecek çok düşük faizli ihtiyaç kredisi sunuyor. Üstelik QNB Finansbank ihtiyaç kredisinin en önemli avantajı düşük faizi değil. QNB Finansbank’tan şimdi kullanacağınız kredini ilk ödemesini 3 ay sonra yapabilirsiniz.

Krediyi kullandıktan sonra ilk 3 ay boyunca ödeme yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Böylelikle acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılarken, ay sonunda hemen gelecek kredi taksitini nasıl ödeyeceğinizi düşünmek zorunda kalmıyorsunuz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

QNB Finansbank %1.85 Tanışma Faizi

QNB Finansbank’ın 3 ay ertelemeli ve tam 36 ay vadeli ihtiyaç kredisiyle, tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik QNB Finansbank müşterisi olun veya olmayın fark etmeksizin 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine hemen başvuruda bulunabilirsiniz. 3 ay erteleme fırsatının yanı sıra size özel ödeme koşullarından faydalanabilir ve sadece %1.85’ten başlayan kredi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.
İhtiyaçlarınızı şimdi karşılarken, ödemeye 3 ay sonra başlamanızı sağlayan ihtiyaç kredisinde %1.85’ten başlayan kredi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Böylelikle 3 ay sonra başlayan kredi taksit tutarlarının da bütçenizi sarsmayacak seviyede olmasını sağlayabilirsiniz.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

QNB Finansbank’ın 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine banka müşterisi olun veya olmayın fark etmeksizin hemen başvurabilir ve onaylanan kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınız için ihtiyaç kredisi başvurunuzu QNB Finansbank web sitesi, mobil ve internet bankacılığı, şube ve çağrı merkezi kanallarından yapabilirsiniz.