Nakit sıkışıklığının yoğun olarak yaşandığı şu sıralarda, bankaların kredi finansman desteği olarak sunduğu ürünlerde hazırladığı kampanyaları çok önemli bir hale getiriyor. Özellikle 3 ay ertelemeli şekilde sunulan kredi ürünleri büyük rağbet görüyor. Okuyucularımız için tüm özellikleriyle birlikte, en avantajlı 3 ay ertelemeli kredi ürünü sunan bankaları derledik.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası

TEB tarafından 3 ay erteleme avantajıyla sunulan kredi ürünü, en yüksek 150.000 TL olarak kullanılabiliyor. Kredinin 50.000 liraya kadar olanları en fazla 36 ay vade, 50.000 ile 100.000 lira arası olan tutarları en fazla 24 ay vade ve 100.000 ile üzeri olan tutarları en fazla 12 ay vade seçeneğiyle sunuluyor. Yasal mevzuat gereği vade ve tutarlar en fazla bu kadar olabiliyor. Dolayısıyla 3 ay ertelemeli kredilerde de en fazla vade süresi 36 ay olabiliyor. Kredi notu 1.879 ve üzerinde olanların kefilsiz ve teminatsız yaralanabildiği kredi için uygulanan faiz oranı % 2,67. Kredi notu daha düşük olan kişiler, daha farklı faiz oranları ve gerektiğinde teminat ya da kefil koşullarıyla krediden faydalanabiliyor.

ING 3 Ay Ertelemeli Kredi kampanyası

ING tarafından 3 ay ertelemeli olarak sunulan kredi ürünü, en fazla 50.000 TL için 36 ay vadede sunuluyor. Dolayısıyla kullanılan kredi 33 eşit taksitle 36 ay vadede geri ödeniyor. Kredi için kredi notu 1.850 ve üzeri olanlara % 2.29 faiz oranı uygulanıyor. Bu kişilerden kefil ya da teminat istenmiyor. Aynı zamanda ING, Kredi politikası olarak düşük kredi notu sahiplerine de en fazla kredi finansmanı sağlayan bankalardan biri. Yani 1.850’ den daha düşük olan kredi notuna sahip olanlarda farklı faiz oranları ve farklı koşullarla, 3 ay ertelemeli kredi ürününden faydalanabiliyor.

Yapı Kredi Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası

Yapı Kredi bankası müşterisi olanlar, 3 ay ertelemeli kredi ürününü, mobil şube ya da internet bankacılığına başvurarak hemen kullanabiliyorlar. Bankanın politikası gereği, her müşterisine atadığı hazır kredi limiti nedeniyle, banka müşterileri çeşitli kanallardan bu kredi tutarlarını hemen kullanabiliyorlar. Bankanın müşterisi olmayanlar, şubeler aracılığıyla başvurarak ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasının sağladığı uzaktan müşteri olma tekniğini kullanarak, önce banka müşterisi oluyor sonrasında 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapabiliyor. Tüm başvurular süratle sonuçlandırılıyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!