Bankalar süratli bir şekilde nakit ihtiyaçlarına çözüm geliştirmek amacıyla yeni ürünleri kullanıcılarına sunuyor. Gelişen teknolojinin sağladığı yeni olanaklar, bankacılık ürünlerinin müşteriye daha hızlı ulaştırılmasında önemli rol oynuyor. TEB bu kapsamda teknolojiyi eş zamanlı takip eden bir anlayışa sahip. Ekonomik darboğazın oluşturduğu acil nakit ihtiyaçlarına, TEB hazırladığı yeni kampanyayla önemli bir destek sunuyor. 3 Ay ödemesiz ihtiyaç kredisi kampanyası, üstelik yeni müşterilere çok özel bir faiz oranıyla sunuluyor. 36 Ay vade seçeneğiyle sunulan İhtiyaç kredisi 100.000 TL üst sınıra sahip.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

TEB 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

TEB banka müşterisi olanlar ve henüz müşteri olmayanlar için farklı başvuru seçenekleri sunuyor. Buna göre henüz banka müşterisi değilseniz, CEPTETEB resmi sayfası üzerinde bulunan “ Hemen Başvur “ linkine tıklayarak, gerekli bilgileri doldurmanız yeterli oluyor. Bilgileri ilettiğiniz anda kredinizin onaylanıp onaylanmadığını öğrenebiliyorsunuz. Onaylanan krediler için, tarafınızla iletişime geçilerek, sizin için uygun gün ve saat aralığında Müşteri danışmanı tarafından ziyaret ediliyorsunuz. Ziyaret sırasında tüm hesaplarınızın açılımı ve banka kartı, kredi kartı gibi başvurunuza göre kartlarınızın eslimi de gerçekleştiriliyor. Dolayısıyla kredinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz. TEB yeni müşteriler için %1,99’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi finansman desteği veriyor.

Zaten TEB müşterisi olanlar, CEPTETEB Mobil Şube ya da CEPTETEB İnternet şubesi kanallarıyla da başvurularını gerçekleştirebiliyor. Başvuru sahiplerinin kredi notu, talep ettikleri kredi tutarı gibi etkenler, kredinin faiz oranını belirlemek amacıyla kullanılıyor. Böylece her başvuru sahibi kendisine özel kredi faiz oranlarından faydalanabiliyor.

TEB 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Koşulları

  • TEB İhtiyaç kredisi kredi puanı 1.879 üzerinde olan yeni müşteriler için % 1,99 faiz oranı avantajı sunuyor.
  • İhtiyaç kredisi 100.000 TLŞ üst sınırla sunuluyor.
  • Kredi 50.000 TL’ye kadar kullanıldığında 36 ay vade seçeneği de sahip. 50.000 ile 100.000 TL arasında kullanılan krediler için en uzun vade seçeneğiyse 24 ay oluyor.
  • Her başvuru sahibinin kredi notu, ödeme yeteneği gibi kıstasları, kendisi için uygulanan özel faiz oranının belirlenmesinde kullanılıyor.
  • Her başvuru için özel faiz uygulaması, risk oranı daha yüksek müşterilerin, daha düşük olan müşterileri de etkilemesini engelleyen bir sistem olarak kullanılıyor.
  • Başvuru sırasında herhangi bir teminat veya kefil istenmiyor.
  • Kredi 3 ay ödemesiz şekilde kullanılabiliyor. 3 Ay ödemesiz kredi kampanyasında da en uzun vade 36 ay vade oluyor.