PTT'nin sunmuş olduğu kredi fırsatından yararlanabilmek işte bu kadar kolay!

Orijinal Pizza Yemek İçin İtalya'ya Gitmenize Gerek Yok, Evimizde Aynısı Yapıyoruz! Orijinal Pizza Yemek İçin İtalya'ya Gitmenize Gerek Yok, Evimizde Aynısı Yapıyoruz!

PTT, uzun yıllardır ülkemize hizmet veren bir kurum. Bu zamana kadar bütün vatandaşların memnuniyetini kazanmış olan PTT, artık kredi verme imkanı da sağlıyor. Anlaşmalı olduğu 5 banka ile vatandaşlara en uygun kredi fırsatını vermek için çaba gösteren PTT'nin bu fırsatına ilgi çığ gibi büyüyor. Bankaların yüksek faiz oranlı krediler vermesi nedeniyle zorluk çeken vatandaşlar, PTT'nin sunmuş olduğu düşük faizli kredi imkanlarından yararlanarak derin bir ''oh!''çekebiliyor. İşte detaylar!

Bu 5 Bankaya Dikkat!

ptt 16

PTT, Türkiye'ye hizmet veren 5 banka ile anlaşma sağlayarak yeni bir fırsat dönemi yaratmış durumda. Aktif Bank, TEB, ING Bank, DenizBank ve Burgan Bank ile anlaşma sağlayan PTT, bu bankalarda farklı faiz oranları ve kredi miktarları sunarak, müşterilerinin seçenekleri değerlendirmesini sağlıyor.

  • TEB, PTT ile anlaşmalı olarak müşterilere tam 35.000 TL tutarında kredi imkanı sağlıyor ve bu kredi ile birlikte 36 ay vade imkanı veriyor.
  • DenizBank, vatandaşlara 36.000 TL değerinde krediyi 36 aya varan vade fırsatıyla veriyor.
  • ING Bank, 45.000 TL kredi imkanı veriyor ve yine diğer bankalar gibi 36 ay vade fırsatı sunuyor.
  • Burgan Bank ve Aktif Bank, müşterilerine tam 50.000 TL değerinde kredi veriyor ve onlar da 36 ay vade fırsatı veriyor.

PTT'nin bu kredi fırsatından PTT'den emekli maaşını alan ya da almayan ve hala emeklilik hakkı kazanamamış bütün vatandaşlar yararlanabiliyor. 84 yaşını geçmemiş vatandaşlar, yukarıda saymış olduğumuz 5 bankadan kendileri için en uygun olanına başvurarak kredi başvurularını yapabiliyorlar.

Ptt'nin Kredi Kampanyasında Kredi Notu Önemli mi?

ptt bank

Kredi Notu, bir nevi bankaların vatandaşlara gösterdiği güven notu olarak düşünülebilir. 1 ile 1900 arasında verilen kredi notunda 700 ve üzeri kredi notu, bankaların kredi verebilmesi için yeterli görülürken, 700 puandan düşük olan kredi notları en riskli kapsamına girdiği için kredi kullanımında sorun yaşanabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için PTT'nin resmi internet sitesine giriş yapabilir, PTT müşteri temsilciniz ile görüşebilir ya da size en yakın PTT şubesine giderek bilgi edinebilirsiniz. İşte PTT'nin vatandaşlara sunduğu bu büyük fırsattan yararlanmak bu kadar kolay!