İŞKUR açık iş pozisyonları alanlarına göre personel arayan birçok firma tarafından sürekli güncelleniyor. Bu ilanlar arasında Türkiye genelinde çeşitli illerde farklı pozisyonlarda market elemanları da sürekli olarak bulunan iş ilanlarından biri olarak öne çıkıyor.

Kırklareli ŞOK Market Elemanı İlanı

Kırklareli ŞOK mağazalarının deposunda çalışmak üzere, engelli personel aranıyor. Mağazaların deposunda, depo elemanı olarak çalışacak engelliler için ilan, İŞKUR’da açık pozisyonda

Kırklareli A101 Market Elemanı İlanı

Kırklareli’nin merkez ilçesinde bulunan A101 şubelerinde çalışacak çeşitli pozisyonlarda market elemanları aranıyor.  Başvuran erkek adayların askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli olması gerekiyor. Haftalık tatil ve vardiya sistemiyle çalışma gerçekleştiriliyor. İlan için müracaatlar İŞKUR aracılığıyla yapılabiliyor. Şu an İŞKUR üzerinde açık iş ilanları arasında yer alıyor.

Türkiye Geneli Kibaroğlu Marketler Zinciri İş İlanı

25 ile 35 yaş arasında, Türkiye genelinde bulunan mağazalarda çalıştırılmak üzere, personel ihtiyacı bulunuyor. İstihdam edilecek şehir ve pozisyon gibi konular, İŞKUR ilanına başvurulduktan sonra yapılacak görüşme sırasında çözümleniyor. Açık iş ilanı pozisyonunda bulunan ilana, her şehirden başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul CarefourSA Marketleri İş İlanı

İstanbul’da bulunan CarefourSA mağazalarında kasiyer ve reyon görevlisi olarak çalışmak üzere, engelli personeller aranıyor. Engelli kadrosundan alınacak personellerin, en az %40 engelli raporunun bulunması gerekiyor. İş ilanı için başvurular, öncelikle İŞKUR ilanına yanıt verilerek yapılıyor. Yoğun iş temposuna uyum sağlamak, takım çalışmasına yatkınlık ve vardiyalı çalışma sistemine uyumlu olan başvurulara öncelik veriliyor.

Antalya Şok Marketleri Market Elemanı İş İlanı

Antalya’da bulunan Kepez, Muratpaşa, Finike, Konyaaltı, Döşeme, Kumluca, Aksu, Kemer, Kaş, Korkuteli ve Merkez ilçelerinde istihdam edilmek üzere çeşitli pozisyonlarda market elemanı ilanı bulunuyor. İlana başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştiriliyor. Başvuru sahiplerinin ayakta durma konusunda engeli olmaması gerekiyor. Antalya’da iş arayanlar için kaçırılmayacak bir iş fırsatı oluşturuyor.

Türkiye Geneli BİM İş İlanı

BİM marketler zinciri, sürekli olarak Türkiye genelinde mağazalarında istihdam edilmek üzere personel arayan marketlerden biri durumunda. İŞKUR iş ilanları bölümünde sağ alt bölüme “ BİM BİRLEŞİK” yazdığınızda, hangi şehirde ve hangi pozisyonda açık iş ilanı olduğunu takip edebilirsiniz.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!