Alışveriş yapmak hepimizin en büyük tutkusu, ancak hayat pahalılığının artışı sebebiyle zaman zaman bu zevkimiz ertelenmek zorunda kalabiliyor. Ancak uygun fiyatlarıyla nam salan Şok, A.101 ve BİM, alışveriş severlere en uygun fiyatlarla son derece kaliteli ürünler sunuyor. Böylece özellikle de teknolojik ürünler herkes için ulaşılabilir hale geliyor.

Her hafta büyük indirimlere imza atan Şok, A.101 ve BİM, özellikle de teknolojik ürünlerde sağladığı avantajlarla alışverişte devrim yaratıyor. Haftada bir kere yayınlanan kataloglar sayesinde de bu ürünleri halka tanıtıyor ve indirimlerini duyuruyor. Bakalım Şok, A.101 ve BİM'in yeni hafta kataloglarında hangi teknolojik ürünler hangi fiyatlarla yer alıyor?

A.101 Güncel Katalog İndirimleri

a101 logo

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Uygun fiyatlarıyla her mahalleye ekonomik alışverişin sırrını getiren A.101 marketler zinciri, her hafta olduğu gibi bu hafta da türlü ürünlerde indirim yapıyor. Bununla da yetinmeyip birbirinden işlevsel teknolojik ürünleri piyasa fiyatının yarısına satışa sunuyor. A.101'de gelecek hafta ONVO 50" Ultra HD Smart tv'ler 3.299 TL, HI-LEVEL 39" Ultra HD Smart TV'ler 1.999 TL, Reeder P13 Blue Max L 2022 cep telefonları ise 1.699 TL'den satışa sunuluyor. Böylece herkes teknolojik ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşabiliyor.

BİM Güncel Katalog İndirimleri

bim logo

En uygun fiyatlarla benzersiz bir alışveriş keyfi sunan marketler arasında BİM de yer alıyor. Bim'de gelecek hafta Fakir çok fonksiyonlu buharlı temizleyici 399 TL'den, Fanlı Mobil Oyun Kolu 49,90 TL'den, RIVAL3 RGB gaming mouse 229 TL'den ve telefon kontrollü akıllı ampuller 75 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. BİM'in bu benzersiz kampanyaları sayesinde herkes alışverişe doyuyor, evinizin ihtiyaçları çok uygun fiyatlarla karşılanıyor.

ŞOK Güncel Katalog İndirimleri

şok logo

Alışveriş keyfinizi ikiye katlayan bir diğer market ise her köşe başında bulabileceğiniz ŞOK oluyor. ŞOK marketler zinciri her hafta çeşit çeşit ürünlerde indirim yapıyor, internette fahiş fiyatlarla satılan ürünleri, yarı fiyatına halkla buluşturuyor. ŞOK'un gelecek hafta yapacağı indirimler kapsamında Sinbo aynı anda 4 tost pişirme kapasiteli tost makineleri 189 TL, Sinbo elektrikli çay makineleri ise 169 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Alışverişin tadı, bu hafta da ŞOK'ta çıkıyor.