PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Garanti BBVA Bonus sisteminin ülkemizdeki ana temsilcisi durumda. Bonus özelliğe sahip kredi kartlarına yönelik sürekli yeni kampanyalar hazırlanarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu kampanyalardan bir tanesi olan Garanti BBVA A101 60 TL Bonus, online olarak yapacağınız alışverişlerden kazanabileceğiniz şekilde hazırlanmış. A101 marketlerinin online alışveriş platformu olan www.a.101.com.tr üzerinden yapacağınız tek seferde 600 TL’lik alışverişte GarantiPay ödeme sistemini kullanarak 60 TL bonus kazanabiliyorsunuz.

Kredi kartı sahiplerinin alışverişleri sırasında her sefer kart bilgilerini girmesini engelleyen, güvenli ödeme sistemi GarantiPay, Garanti BBVA’ya özel bir ödeme sistemi. GarantiPay aracılığıyla a.101.com.tr üzerinden tek seferde yaptığınız 600 TL alışveriş ödemenizi gerçekleştirseniz, 60 TL ilave bonus kazanıyorsunuz. Kampanya 14 Şubat tarihine kadar devam ediyor.

GarantiPay ile A101 60 TL Bonus Kampanyası Özellikleri

BonusFlaş uygulaması aracılığıyla hemen aktif edebileceğiniz GarantiPay ödeme sistemi, bir defa aktif edildiğinde, artık online alışverişlerinizde yeniden kart bilgilerini girmeniz gerekmiyor. Güvenli bir şekilde süratli bir alışveriş gerçekleştirebiliyorsunuz. 14 Şubat 2022 tarihine kadar size teslim edilecek ürünlerden oluşan, 600 TL’lik alışverişinizi a.101.com.tr üzerinden yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. Ödemenizi ilgili sayfada GarantiPay ile ödemek istiyorum seçeneğini işaretleyerek yapmanız gerekiyor. Koşullar sağlandığında, 60 TL ilave bonus kazanabiliyorsunuz.

Kampanyadan sanal kartla yapılan alışverişlerle de 60 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Müşteri bazında olan kampanyadan, her müşteri bir defa yararlanabiliyor. Ödemelerinizi yaparken daha önce var olan bonusları kullanırsanız, 600 tl’lik koşulu tamamladıktan sonraki bedeller için kullandığınızda geçerli oluyor. Bu kampanyaya katılım başka kampanyaların indirim ve bonus avantajlarıyla birleştirilerek katılım gerçekleştirilebilen bir özelliğe sahip.

Garanti BBVA A101 60 TL Bonus Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanyadan faydalanmak için ilave bir katılım yapmanıza gerek yok. Tüm Garanti BBVA Bonus kredi kartı sahipleri kampanyadan hemen faydalanabiliyor. 60 TL bonus kazanabilmek için yapmanız gereken, a.101.com.tr üzerinden tek seferde 600 TL’lik sipariş vermek. Siparişin ödemesiniyse, GarantiPay ödeme sistemini kullanarak gerçekleştirmek. Bu koşul sağlandığında 60 TL bonus hak ediyorsunuz. 14 Şubat 2022 tarihine kadar sürecek olan kampanyanın bonus kazanımları hemen yükleniyor. Kazanılan bonusları 31 Mart 2022 tarihine kadar, Bonus üye işyerlerinde kullanabiliyorsunuz. 31 Mart tarihine kadar kullanılmayan bonuslar geri alınıyor. Kampanya kapsamında gerçekleşen iade ve iptal işlemlerinde, bonus kazanımları da iade ve iptal işlemine tabii tutuluyor.