ABD’de yaşayan bir doktor kısa bir süreliğine ölerek, öbür dünyaya gittiğini ve geri geldiğini iddia etti. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan ve doktor olan kişi 15 dakika boyunca ölü olduğunu iddia etmişti. Doktor, söz konusu 15 dakikalık süre boyunca öbür dünyada gördüklerini aktardı.

15 Dakika Boyunca Gerçekten Öldü

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan “Linda Kramer” isimli bkadın bir doktor, bugün sabah saatlerinde uykudan uyandığında 15 dakika boyunca gerçek ölümü yaşadığı iddiasında bulundu. Kadın doktor, sabahleyin gerçekten öldüğünü ve bunun tam 15 dakika sürdüğünü öne sürdü. Genç kadın iddiasını daha da ileriye taşıyarak, bu 15 dakika boyunca öbür dünyaya gittiğini ve cenneti gördüğünü belirtti.

Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü! Ünlü Sunucu Kadir Ezildi Kalp Krizi Sonucu Vefat Eden Anneannesi İçin Yaptığı Paylaşımla Sevenlerini Üzdü!

15 dakika boyunca cennette olduğunu iddia eden Linda Kramer, sanki uzun yıllar boyunca cennette vakit geçirmiş gibi hissettiğini de dile getirdi. Sabah saatlerinde tuvalete gitmek için ayağa kalktığını ancak tam o anda bayıldığını ifade etti. Kendisinin de doktor olması vesilesiyle bu süreçte bilincini açık tutmaya çalışmasına karşın başarılı olamadığını ve derin bir uykuya dalıyormuş gibi bir hissiyat yaşadığını dile getirdi.

Kısa süre içerisinde sağlık ekipleri tarafından tedavi altına alınan Linda Kramer, 15 dakika boyunca kendisini ölmüş gibi hissettiğini dile getirdi.

Öbür Dünyayı Gördüm

Linda Kramer, tam o andan sonra gözlerini açtığında kendisini ucu bucağı bulunmayan sınırsız bir alanın ortasında bulduğunu dile getirdi. O bulunduğu yerde zamanın olmadığı ve form sınırlamasının bulunmadığından her forma rahatlıkla girilebildiğini belirtti. Ayrıca sadece düşünmesiyle istediği her yere gidebildiği ifadelerini de kullandı.

Bulunduğu o ortam içerisinde dünyanın en yüksek dağı olan Everest Dağı’ndan 30.000 kat daha büyük olan ve adeta sıradağlar oluşturan dağların bulunduğunu dile getirdi. Orada bulunan diğer insanlar ile de rahat bir şekilde dilediği gibi iletişim kurabilme imkanına sahip olduğunu dile getirdi. Açıklamalarında en dikkat çekici nokta ise o insanların kılığına dahi girebilecek kadar özgür bir durumda olduğunu dile getirdi. Kramer’in iddiaları ne denli gerçek olduğu ise tabii ki sosyal medyanın tartışmalı gündem maddelerinden oldu.