Acil nakit ihtiyaçlarının ne zaman, nereden geleceği hiç belli olmuyor. Ancak 2022 ekonomi dalgalanmalarında oluşan her acil nakit ihtiyacı vatandaşı zor durumda bırakıyor. Bu durumda da vatandaşlar destek için bankalara başvuruyor. Banka kredilerine olan talebin son yıllarca ciddi artış yaşadığı bu dönemde kredi faizleri ise vatandaşın belini büküyor. Bazı bankalar vatandaşlara faizsiz krediler sunuluyor. Kredi faizi ödemek zorunda kalmadan çok uygun koşullarda kredi kullanabilirsiniz.

Albaraka Türk Faizsiz Kredi Kampanyası

Faizsiz bankacılık kuruluşlarından birisi olan Albaraka Türk, daha önce olduğu gibi 2022 yılında da vatandaşlara faizsiz finansman desteği sunuyor. Albaraka Türk ihtiyaç finansmanı sayesinde yüksek kredi faizleriyle kullandığınız tutarın kat ve kat fazlasını geri ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Hayatınızın her alanında karşılaştığınız acil nakit ihtiyaçlarında 36 aya varan vade imkanıyla Albaraka Türk faizsiz krediye başvuruda bulunabilirsiniz. Bankacılık mevzuatı gereğince 36 ay vade 50.000 TL’ye kadar uygulanabiliyor. Bu tutarın üzeri için en fazla 24 ay vade seçebiliyorsunuz. Albaraka Türk faizsiz kredi ürününde avantajlı kar oranı uygulamalarından da faydalanabilirsiniz. Ayrıca size özel oluşturulacak ödeme koşullarıyla, geri ödemelerinizi çok daha rahat şekilde yapabilme rahatlığını yakalayabilirsiniz.

Türkiye Finans Faizsiz Kredi Kampanyası

Türkiye Finans ihtiyaç finansmanı sayesinde artık bankalara yüksek kredi faizi ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Kullandığınız ihtiyaç kredisi limitinin neredeyse iki katına çıkan toplam geri ödeme tutarlarını ödemek için uğraşmıyorsunuz. Sıfır kredi faizinden faydalanarak, Türkiye Finans ile acil nakit ihtiyaçlarınıza uygun koşullarda çözüm oluşturabilirsiniz.

Türkiye Finans ihtiyaç finansmanı adıyla sunulan nakit desteğinde sadece %1.94’den başlayan kar payı oranlarından yararlanabiliyorsunuz. Üstelik 6 aydan 36 aya kadar vade imkanından da faydalanabilirsiniz. 36 ay vade seçiminiz için mevzuat gereğince en fazla 50.000 TL limitli ihtiyaç finansmanı kullanabilirsiniz. 50.000 TL ve üzeri ihtiyaç finansmanında 24 aya kadar vade seçebilirsiniz.

Türkiye Finans şubelerine şahsen başvuruda bulunarak veya Türkiye Finans dijital bankacılık kanallarından da başvuruda bulunabilirsiniz. Yaptığınız başvurunuz onaylandığında tanımlanan limit anında Türkiye Finans Vadesiz TL hesabınıza aktarılarak, kullanıma hazır olur.