Ekonomide yaşanan dalgalanmalar ve yüksek enflasyon ile birlikte Türkiye’de ortaya çıkan hayat pahalılığı, vatandaşın daha fazla toplu nakde ihtiyaç duymasına neden oluyor. Bu nedenle acil harcamaları için nakde ihtiyaç duyan vatandaşlarda faiz konusunda avantajlı olan kredileri araştırıyor. Denizbank, faizsiz kredi ürünü ile vatandaşlara yardımcı oluyor. Denizbank, o koşula sahip olan tüm vatandaşlar için tam 10.000 TL’ye kadar faizsiz kredi sunuyor.

10.000 TL Limitli Faizsiz Kredi Kampanyası

Denizbank tarafından yaza özel duyurulan kredi kampanyası sayesinde acil nakde ihtiyacı olanlar 10.000 TL’ye kadar krediyi %0 faiz ile kullanabilme şansını yakalıyor. Denizbank faizsiz kredi kampanyasından yararlanılabilmesi için mutlaka belirli şartların sağlanmış olması gerekiyor. Buna göre Denizbank tarafından sunulan faizsiz kredi sadece ilk defa Denizbank müşterisi olacak esnaflara özeldir. Acil nakde ihtiyacı bulunan esnaflar, ilk defa Denizbank’ta hesap açtırarak, kampanyadan yararlanma şansını yakalıyor.

Denizbank Esnaf Kredisi Koşulları

Denizbank’ın ilk defa müşterisi olacak yeni esnaf müşterileri için sunduğu faizsiz kredi kampanyasından yararlanabilmek için Denizbank’ta hesap açtırılması gerekmektedir. Denizbank’ta hesap açtırdıktan sonra 10.000 TL limitli faizsiz kredi kullanabilmek için Denizbank “İşletme Kart” veya “Bonus Business” kredi kartı başvurusu yapılması gerekmektedir. Bu başvurusu onaylanan esnafların 1 adette otomatik ödeme talimatı oluşturması gerekiyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Söz konusu şartları sağlayan yeni Denizbank esnaf müşterileri, kampanya kapsamındaki 10.000 TL’ye kadarki ihtiyaçları için %0 faizli krediden yararlanabilmektedir. Kampanya çerçevesinde sunulan %0 faizi 10.000 TL limitli kredi kampanyasından en fazla 5 ay vade seçeneğiyle yararlanılabilmektedir. Ayrıca Denizbank İşletme Kart limitinden sonraki dönemlerde gerçekleştirilecek tüm taksitli krediler için bankanın standart olarak uyguladığı faiz oranları ve yanı sıra dosya masrafı ücretleriyle kullanım gerçekleştirebilecektir.

Denizbank esnafa özel faizsiz kredi kampanyasında 5 ay vade seçeneğinin yanı sıra uygun ve esnek ödeme planı seçenekleri de sunulmaktadır. Böylelikle acil nakit ihtiyaçları için faizsiz kredi kullanan esnaflar, kullandıkları kredinin geri ödemesini çok daha uygun koşullarda yaparak, ödemede zorluk yaşamıyor.