Bankalar arasında mevcut olan rekabet, vatandaşlara kazançlı fırsatlar oluşturuyor. Her banka, tüketicinin kendisini tercih etmesini sağlamak amacıyla teşvik edici kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalar alışverişlerde indirim veya harcadıkça kazandıran yüzlerce TL’lik puanlar şeklinde uygulanıyor. Ancak bankalar, bunlarla sınırlı kalmayan çok avantajlı kampanyalar düzenliyor. Bankalar tarafından müşterilerine özel olarak çeşitli koşullarda gerçekleştirdiği çekiliş kampanyaları da bulunuyor.

TEB Hepsiburada 15.000 TL Çekilişi

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) ile Hepsiburada arasında gerçekleştirilen yeni protokol ile birlikte 2022’de TEB müşterileri 15.000 TL’ye varan Hepsiburada çeki kazanabiliyor. CEPTETEB kullanıcıları çekilişe katılım gerçekleştirerek tam 15.000 TL’ye varan Hepsiburada hediye çeki kazanma şansını yakalıyor.

TEB Hepsiburada hediye çeki çekilişi kampanyası 31 Ocak 2022 ile 3 Nisan 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında CEPTETEB mobil uygulamasından katılım gerçekleştiren kişiler arasında çekiliş gerçekleştirilecek.

Çekilişe katılmak ve 15.000 TL’ye varan hediye çeki kazanabilmek için tek yapılması gereken CEPTETEB uygulamasındaki çekilişe katıl seçeneğine basılmasıdır. CEPTETEB müşterileri, mobil uygulamadaki “Kampanyalar” kısmında yer alan ilgili çekiliş için “Çekilişe Katıl” seçeneğine tıklamalıdır. Bu şekilde çekilişe katılımları sağlanır.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

CEPTETEB 15.000 TL’ye Varan Hediyeler

TEB ve Hepsiburada arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenen çekilişe katılarak, 15.000 TL’ye varan Hepsiburada hediye çekiliş kazanabilirsiniz. CEPTETEB çekiliş kampanyası kapsamında;

  • 1 kişi 15.000 TL’lik Hepsiburada hediye çeki,
  • 10 kişi 5.000 TL’lik Hepsiburada hediye çeki,
  • 30 kişi 2.500 TL’lik Hepsiburada hediye çeki,
  • 60 kişi 1.000 TL’lik Hepsiburada hediye çeki,

Kazanabilme şansını yakalıyor.

Çekiliş kapsamında TEB müşterileri, toplamda 101 farklı hediye çekinden birini kazanma şansını yakalıyor. Çekiliş kapsamında işlem başına yeni çekiliş hakları elde ederek, kazanma şansınızı da arttırabilirsiniz. Buna göre;

  • CEPTETEB Mobil uygulamasına giriş yaparak 1 çekiliş hakkı,
  • CEPTETEB Mobil uygulamasında yapacağınız ilk işleme 1 çekiliş hakkı,

Kazanabilirsiniz. Ayrıca çekiliş hakkınızı arttırabilmek için her hafta CEPTETEB mobil uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Aynı şekilde her hafta yapacağınız ilk CEPTETEB mobil işlemi içinde 1 çekiliş hakkı elde ederek, kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.