Bugün sizler için 3 büyük devlet bankasının vatandaşlara sunmuş olduğu anında kredi fırsatlarını derledik. Eğer siz de şu sıralar sıkışık bir dönemden geçiyor ve kendinize bu dönemden çıkmanızı sağlayacak bir çıkış yolu arıyorsanız şimdi en doğru yerdesiniz.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası, ihtiyaç sahibi vatandaşlara tam 20 bin TL tutarında bir anında kredi fırsatı sundu. Bu kredide yüksek faiz oranlarını ortadan kaldıran Ziraat Bankası, müşterilerinden sadece %1,63'lük bir faiz oranı talep etti. Bununla birlikte vade sürelerinde de uzatmalar yapan Ziraat Bankası, vatandaşlara tam 36 ay vade imkanı tanıdı. Ziraat Bankası müşterileri, 20 bin TL'lik bu krediden yararlandıktan sonra aylık sadece 779,12 TL'lik taksitler ile borçlarını kapatabiliyorlar.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Halkbank

Halkbank, halkın yanında olarak onların maddi ihtiyaçlarını giderebilmek için büyük adımlar atıyor. Son zamanlarda vatandaşların yaşadığı sıkıntılı dönemleri görmezden gelmeyen Halkbank, tam 10 bin TL'lik bir anında kredi veriyor. Bu kredisinde vatandaşların vade problemini de yok eden Halkbank, %1,63'lük faiz oranı ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Bu faiz oranının yanında tam 36 ay da vade imkanı tanıyan Halkbank, onca banka arasından kendini göstermeyi başarıyor. Halkbank'ın bu anında kredi fırsatından yararlanan vatandaşlar, geri ödeme dönemini de dert etmiyor ve epeyce rahat bir geri ödeme dönemi geçiriyor. Halkbank müşterileri aylık sadece 389,56 TL ödeyerek kredi borçlarını oldukça kolay bir şekilde kapatıyor.

VakıfBank

VakıfBank da Ziraat Bankası ve Halkbank gibi oldukça iyi bir anında kredi fırsatı sundu. Bu kredisi dahilinde maddi harcamaları nedeniyle desteğe ihtiyacı olan vatandaşlara tam 27 bin TL'lik bir anında kredi veren VakıfBank, şimdiden binlerce müşterisini sevindirmeyi başardı. Verdiği kredilerde yüksek faiz oranlarına savaş açan VakıfBank, sadece %1,55'lik bir faiz oranı talep etti. Bununla birlikte vade sürelerinde de müşterilerinin rahatını düşünerek ayarlamalar yapan VakıfBank, vatandaşlara tam 36 ay da vade imkanı tanıdı. VakıfBank'ın anında kredi fırsatından yararlanan vatandaşlar 1.035,62 TL ödeyerek borçlarından kurtulmaya başladı.