Günlük ihtiyaçlarımız bir anda arttığında, üstelik de beklenmedik bir anda arttığında Ziraat ve TEB ihtiyaç kredilerinden destek alabilirsiniz.

İhtiyaçların ne zaman karşımıza çıkacakları hiç belli olmuyor. Eğitim, sağlık, ev eşyaları ya da ev tadilatı gibi birbirinden farklı birçok konuda birçok ihtiyaç bir anda karşımıza çıkıveriyor. Peki ya o anda bütçeniz bu ihtiyaçları karşılamak için yeterli değilse? İşte o zaman bankaların bu tarz beklenmedik ihtiyaçları gidermek için müşterilerine sundukları ihtiyaç kredilerinden yararlanabilirsiniz. Bu yazımızda da sizler için piyasa koşullarındaki en uygun faiz ve ödeme olanaklarına sahip olan iki bankadan bahsedeceğiz. İşte Ziraat Bankası ve TEB ihtiyaç kredilerine dair detaylar!

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

ziraat banakası

Eğitim, sağlık, eşya yenileme, tatil, tadilat, evlilik ya da mobilya alımı gibi birçok ihtiyaç için Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi olanaklarından yararlanabilirsiniz. Eğer Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanmaya karar verecek olursanız bankanın 36 aya varan geri ödeme olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ancak bankacılık kanunlara uyarında 50.000 TL’ye kadar olan kredilerde deri ödeme süreniz maksimum 36, 50.000 TL’nin üzerinde olan kredilerde ise 24 ay şeklinde olacaktır. Bu vadeler dahilinde bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,59.

TEB İhtiyaç Kredisi

teb 1-2

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

İhtiyaçlarınız arttığında ve bütçeniz bu ihtiyaçları karşılama konusunda yeterli bir birikime sahip olmadığı durumlarda imdadınıza yetişecek kredi araçlarından birisi de TEB ihtiyaç kredisi. Eğitim, sağlık, evlilik, tatil, balayı, tadilat ya da başka birçok nedenle karşınıza çıkan özellikle ani ihtiyaçlar finansal dengenizi bozabilir. İşte bu tarz dönemlerde esnek geri ödeme olanağı ve uygun faiz oranları ile sunulan TEB kredilerinden yararlanabilirsiniz. Bunun için TEB’in 7/24 hizmet alabileceğiniz başvuru kanalların değerlendirebilirsiniz. Üstelik TEB kredi başvurunuzu dilerseniz size en yakın TEB şubesinden dilerseniz de mobil ya da internet bankacılığı olanaklarından yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz. 36 ay geri ödeme olanağı buluna TEB ihtiyaç kredinizi dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da kullanabilirsiniz. Öncelikle ihtiyaçlarınızı karşılayıp ödemeye 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Bankanın bu koşullarla sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi için belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,59.

  • 50.000 TL'ye kadar kredilerinizde 36 ay,                                                   
  • 50.000 TL üzeri kredilerinizde 24 ay
  • Cep telefonu alımlarında 3.500 TL'ye kadar 12 ay, 3.500 TL üzerinde 3 ay,
  • Tablet alımlarında 6 ay,        
  • Bilgisayar alımlarında 12 ay ile sınırlıdır.