Akbank’ın mobile özel kampanyalarıyla Akbank Mobil uygulamasını kullananlar kazanmaya devam ediyor. Akbank Mobil’den müşteri olan herkes tüm acil nakit ihtiyaçları için sadece %0.99 faizli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Akbank’ın %0.99 faizli 7.500 TL’ye kadar limitli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için hemen Akbank Mobil uygulamasından müşteri olunabiliyor. Akbank’ın mobil uygulamasına özel %0.99 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasının merak edilen tüm detayları haberimizde!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Akbank’tan Mobil’e Özel %0.99 Faizli 7.500 TL Kredi

Dijital bankacılık hizmetlerinin gelişmesi ve yaygınlaşmasıyla birlikte artık hemen hemen tüm bankacılık işlemleri şubeye gitmeden yapılabiliyor. Ayrıca 7 gün 24 saat bankacılık işlemlerinin dijital bankacılık kanallarıyla yapılabiliyor olması gibi önemli bir kolaylıkta bulunuyor. Akbank ise dijital bankacılık hizmetlerine özel düzenlediği kampanyalarıyla kullanımını yaygınlaştırmayı hedefliyor.

Akbank tarafından düzenlenen Akbank Mobil uygulamasından müşteri olanlara özel %0.99 faizli ihtiyaç kredisi kampanyası da bu kampanyalardan birisidir. Akbank Mobil’e özel olan kampanya 2.08.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında Akbank Mobil uygulamasından ilk defa Akbanklı olarak, %0.99 faizli 7.500 TL limitli ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.

Akbank Mobil İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank tarafından düzenlenen ve 31 Ağustos’a kadar geçerli olan %0.99 faizli ihtiyaç kredisinden yararlanabilmek için Akbank Mobil uygulamasından ilk defa müşteri olunması gerekiyor. Kampanya kapsamında Akbank Mobil uygulamasında yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden 7 gün 24 saat şubeye gitmeden ve beklemeden dakikalar içerisinde müşteri olunabiliyor.

Kampanya döneminde Akbank Mobil uygulamasından müşteri olduktan sonra en geç 5 gün içerisinde mobil uygulamaya özel ihtiyaç kredisi için başvuru oluşturulmalıdır. Başvurusu onaylanan kişiler 7.500 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisi kullanımlarında %0.99 faiz oranından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında 7.500 TL üst limitli ihtiyaç kredisinde %0.99 faizli kredi oranından yararlanabilmek için seçilebilecek en yüksek vade sayısı ise 12 ay vade olarak açıklanmıştır.

Kampanya daha önce Akbank müşterisi olan ve dijital bankacılığa özel olarak sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmış olan müşteriler için geçerli değildir. 7.500 TL limitli ve %0.99 faizli ihtiyaç kredisinde 12 ay vade için aylık 676.41 TL taksit ödemesi gerçekleştirilebiliyor.