Garanti BBVA bankacılık hizmetlerinde teknolojinin yeni ve inovatif kullanımı konusunda sicili en güçlü bankalardan biridir. Yeni tür bankacılık hizmetleri geliştirerek bu alanda çığır açan birçok uygulaması, günümüzde yaşamlarımızın vazgeçilmez unsurları olmaya devam ediyor. Salgın döneminde, özellikle online bankacılık ve temassız ödemelerin yapılması gibi konuların ne kadar büyük öneme sahip olduğu daha iyi anlaşılmış oldu. Ancak gerek bürokratik engeller, gerek yeterli teknolojik altyapının olmayışı, bankalara müşteri olmayı online olarak gerçekleştirmemizi engelliyordu. Garanti BBVA geliştirdiği “Uzaktan Müşteri Olma Teknolojisi” sayesinde, artık bu sorunu da ortadan kaldırmış oldu. Onu takip eden diğer bankaların da benzer uygulamaları hayata geçirmesiyle birlikte, artık isteyen herkes, istediği yerden sadece cep telefonunu kullanarak Garanti BBVA müşterisi olabiliyor.

Garanti BBVA’dan Online Müşteri Olana 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans

Yeni hizmetin tanıtımı için Garanti BBVA tarafından hazırlanan son kampanyayla 5.000 TL kredi ürününü, faizsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Garanti BBVA Uzaktan Müşteri Olma Teknolojisi kullanarak banka müşterisi olabilmeniz için, cep telefonunuzun NFC uyumlu olması ve yeni tip yongalı T.C. kimlik kartına sahip olmanız gerekiyor.

Cep telefonunuza indirdiğiniz Garanti BBVA mobil uygulamasında bulunan “ Müşteri Olmak İstiyorum “ seçeneğini işaretleyerek, yönlendirmeleri takip etmeniz sonucunda müşteri olma sürecini tamamlayabiliyorsunuz. Bu şekilde müşteri olan kişilerin, kredi kartı başvurusu yapması ve onaylanması halinde, 5.000 TL üst limitli Taksitli Nakit Avans ürününü, faizsiz bir şekilde kullanabiliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Garanti BBVA 5.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası Özellikleri

31 Temmuz tarihine kadar cep telefonunuza indirdiğiniz mobil uygulama aracılığıyla banka müşterisi olduğunuz sırada, ya da daha sonrasında kredi kartı başvurusu yapanlar, kampanyadan faydalanabiliyor. Kredi kartı onaylanan müşteriler, kredi kartı nakit çekim limiti dahilinde, üst sınırı 5.000 TL olmak üzere, kullandıkları Taksitli Nakit Avans ürününü, faizsiz bir şekilde kullanıyor. Taksitli Nakit Avans faizsiz olarak kampanya dahilinde en fazla 6 ay vade sınırıyla kullanılabiliyor. Her müşteri kampanyadan bir defa yararlanabiliyor. 5.000 TL üzeri ve daha uzun vade seçeneklerinde, geçerli faiz ve masraf oranları uygulanıyor.