Eğer sizin de 50 bin TL'ye kadar acil nakit ihtiyacınız varsa İş Bankası her zaman yanınızda!

Gündelik hayatımızda herkesin acil nakit ihtiyacı olabiliyor böyle durumlarda çevremizden, ailemizden ya da arkadaşlarımızdan borç almak pek de istediğimiz bir durum değildir. Böyle durumlarda ise bankalardan imdadımıza koşuyor. Birçok banka acil nakit ihtiyaçlarımız için birçok farklı kredi ve nakit desteğiyle müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu bankalardan biri de İş Bankası. Türkiye'nin en sevilen ve en çok müşteriye sahip bankalarından olan İş Bankası sayesinde sizler de acil nakit ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat boyunca hızlıca karşılayabilirsiniz.

50 Bin TL'ye Kadar Kredi Fırsatı!

Eğer sizin de 50 bin TL'ye kadar acil nakit ihtiyacınız varsa İş Bankası her zaman yanınızda! Hem Koronavirüs pandemisi hem de ülkemizin geçirdiği zorlu zamanlar nedeniyle pek çok vatandaş gündelik hayatında nakit ihtiyacı yaşıyabiliyor. Böyle durumlarda ise bankalar imdadımıza yetişip ihtiyaçlarımızı uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile karşılıyor. İş Bankası da bu bankalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. İster İş Bankası müşterisi olun, isterseniz de İş Bankası ile ilk defa çalışacak olun 50 bin TL'ye kadar nakit ihtiyaçlarınız için İş Bankası yanınızda.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Hem de 3 Ay Ertelemeli!

Üstelik isterseniz 50 bin TL'ye kadar aldığınız nakit kredinizi 90 gün sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Bu sayede kredinizi aldıktan sonra borcunuzu düşünmeden 3 ay geçirebilirsiniz. Ayrıca İş Bankası'nın acil nakit kredisine başvurmak için şubeye gitmenize de gerek yok! Telefonunuza yüklü olan İşCep uygulaması üzerinden saniyeler içinde başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası'nın 50 bin TL'ye kadar anında kredisinden faydalanmak için tek başvuru noktası İşCep değil. İster ATM'lerden isterseniz de İş Bankası'nın web bankacılığı üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz sonrasında ise istediğiniz kredi tutarı, İş Bankası hesabınıza aktarılıyor. Bu sayede şubeye gitmeden ve evrak imzalamadan 50 bin TL'ye kadar kredi çekebiliyorsunuz.

Nasıl Başvuru Yapılır?

İş Bankası'nın anında kredisine başvurmak ise oldukça kolay.

İşCep > Krediler > Kredi Başvurusu Yap > Anında Kredi veya Başvurular > Krediler > Anında Kredi
İnternet Şubesi > Kredilerim > Anında Kredi veya Başvuru-Ürünler > Anında Kredi
Bankamatik > Diğer İşlemler > Başvurular > Anında Kredi
Seçeneklerini takip ederek başvuru yapabilirsiniz.