Acil nakit ihtiyacı olanlara çare ING ve QNB Finansbank'tan geliyor! 15 bin TL'ye varan taksitli nakit avans ATM'lerde sizleri bekliyor.

Nakit ihtiyaçları her an her yerde birdenbire doğabiliyor. Öyle zamanlar oluyor ki bankaya gitmeye bile vakit kalmıyor. Bu denli acil nakit ihtiyaçları için çözüm yine ING ve QNB Finansbank'tan geliyor. Türkiye'nin iki dev bankası, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarına çözüm bulmak için el ele verip taksitli nakit avans kampanyasını sunuyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

ING Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Ing bank

ING Bankası, acil nakit ihtiyaçları için taksitli nakit avans çözümünü sunuyor. ING Bonus Card ya da Pegasus Kart'ınızla kullanabileceğiniz bu nakit avans, kredi kartınızın limiti ile sınırlı oluyor. Faiz oranı %1,98 olarak belirlenirken, geri ödemeler 12 aya varan vadede yapılabiliyor.

Acil nakit ihtiyaçlarınıza hızlı çözüm sunabilecek olan taksitli nakit avans, ING Bank ATM'lerinden kullanılabileceği gibi mobil bankacılık, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve ING Bank şubelerinden de kullanılabiliyor. ATM'den kullandığınız taksitli nakit avansın, ATM'nin bir defada ödeyebileceği parayla sınırlı kalırken diğer kanallarda böyle bir sorun yaşanmıyor.

ING Bank şubelerinden kullandığınız taksitli nakit avansı, direkt olarak gişeden çekebileceğiniz gibi, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden kullanılan nakit avans tutarı, ING Bankası bünyesinde bulunan vadesiz mevduat hesabınıza aktarılıyor.

QNB Finansbank Taksitli Nakit Avans Kampanyası

qnb 13

Acil nakit ihtiyaçlarınıza bir çözüm de QNB Finansbank'tan geliyor. QNB Finansbank %1,98 faiz oranı ve 12 aya varan vade seçenekleriyle  taksitli nakit avans imkanı sunuyor. Kredi kartınızla kullanabileceğiniz taksitli nakit avans tutarı minimum 300 TL, maksimum 15 bin TL olarak sınırlandırılıyor.

QNB Finansbank taksitli nakit avans kampanyası yalnızca asıl kartlar için geçerli olup, ek kartlar taksitli nakit avans kampanyasına dahil edilmiyor. QNB Finansbank taksitli nakit avans, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve 0850 222 0 900  nolu telefondan ulaşabileceğiniz telefon bankacılığı üzerinden kullanılabileceği gibi, Finansbank şubelerinden de kullanılabiliyor. İnternet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden kullanılacak olan taksitli nakit avans, direkt olarak QNB Finansbank'ta bulunan vadesiz mevduat hesabınıza aktarılıyor.

Böylece acil nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulunurken, size de geri ödeme konusunda zorluk yaşamadan nakit avansınızın tadını çıkarmak kalıyor.