Acil harcamaları için toplu nakde ihtiyacı olanlara en uygun kredi TEB’den geldi. TEB’in yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza sadece %1.95’ten başlayan kredi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. TEB’in “Hoş geldin Kredisi” kampanyasıyla tüm ihtiyaçlarınız için uygun faizli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. İşte TEB’in Hoş Geldin Kredisi faiz oranları ve başvuru koşulları!

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

TEB’ten İhtiyaçlarınıza Özel Hoş Geldin Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), 2022 yaz dönemine özel yeni ihtiyaç kredisi kampanyasıyla, tüm ihtiyaçlarınıza anında ve uygun koşullarda çözüm oluşturabilmenizi sağlıyor. TEB’in yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında tüm ihtiyaçlarınız için anında TEB kredi başvurusu yapabilirsiniz.

TEB Hoş Geldin Kredisi kampanyasının avantajlı faiz oranları ve uzun vade fırsatlarından yararlanmak için başvuru hemen yapılabiliyor. Üstelik düşük faizli ihtiyaç kredisi sadece mevcut TEB müşterilerine özel değildir. Henüz TEB müşterisi olmayanlar CEPTETEB uygulamasından 7 gün 24 saat imzasız, evraksız dakikalar içerisinde TEB müşterisi olabiliyor. TEB müşterisi olduktan sonra yine 7/24 CEPTETEB mobil uygulamasından veya TEB İnternet Şubesi üzerinden ihtiyaç kredisine başvuru yapabiliyor.

TEB 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Koşulları

TEB’in 36 aya varan vadeli yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında %1.95’ten başlayan kredi faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz. Böylelikle nakit ihtiyaçlarınız için yüksek faiz uygulamalarının getireceği mali yük ve yüksek kredi taksit tutarlarıyla ödemekte de zorluk yaşamıyorsunuz. TEB’in %1.95’ten başlayan faizli ve 36 aya varan vade desteği bulunan ihtiyaç kredisinde 3 aya kadar erteleme imkanından da yararlanabiliyorsunuz.

Bankacılık mevzuatı gereğince 36 ay vadeyi 50.000 TL’ye kadar olan kredi limitlerinde seçebiliyorsunuz. 50.001 TL ile 100.000 TL arasına 24 ay vade ve 100.001 TL ile üzerine 12 ay vade seçebiliyorsunuz. Cep telefonu alımları için yapacağınız kullanımda 5.000 TL’ye kadar 12 ay, 5.001 TL ve üzerine ise 3 ay vade seçebiliyorsunuz. Tablet bilgisayar alımlarınızda ise 5.000 TL’ye kadar 6 ay ve bilgisayar alımlarınızda 12 ay vade sınırlaması uygulanıyor.

TEB Hoş  Geldin Kredisi kampanyası koşullarına göre 10.000 TL limitli ihtiyaç kredisi kullanımınızda 12 ay vade seçiminize %1.95 kredi faiz oranı uygulanıyor. Böylelikle aylık kredi taksit tutarını 971.19 TL olurken, uygulanacak kredi tahsis ücreti iste yalnızca 55 TL oluyor.