Herhangi bir günlük nakit sıkışıklığı ortaya çıktığında kredi çekmek yerine nakit avans kullanabilir ve ihtiyaçlarınızı ertelemeden anında gerekli olan nakde sahip olabilirsiniz.

Herhangi bir ihtiyacınız ortaya çıktığında ve kredi çekmek için yeterli zamanınız olmadığında TEB ve Garanti BBVA nakit avans olanakları ile anında gerekli nakde sahip olabilir ve birçok prosedürden de kurtulmuş olursunuz. TEB ve Garanti BBVA sayesinde siz de kefilsiz, belgesiz, şartsız bir şekilde ihtiyacınız olan nakde sahip olabilir, ihtiyaçlarınızı ertelemeden finansal akışınızı sağlayabilirsiniz. İşte detaylar.

Nakit Avans Kredi midir?

atm para

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

TEB ve Garanti BBVA’nın müşterilerine sunmuş olduğu nakit avans, söz konusu bankalardan almış olduğunuz kredi kartı ya da mevduat hesabınız üzerinden dilediğiniz gün ve saatte çekebileceğiniz nakit parayı ifade eder. Günlük yaşamınızda bir anda ortaya çıkan nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanız için değerlendirebileceğiniz nakit avans, aslında kredi ve kredi kartı araçlarının tam arasında yer alan bir kavram. Sık sık krediye ya da kredi kartına benzetilse de nakit avansın her ikisinden de bazı farklılıkları bulunur. Örneğin kredi için birçok evrak ve başvuru süreci geçirmeniz gerekirken, nakit avans için belge ya da başvuru prosedürlerinden hiçbirisi ile uğraşmanıza gerek yoktur. Hatta nakit avans kullanımlarınızda ne gelir beyanında bulunmanız ne de kefil bulma zorunluluğunuz yoktur. Diğer yandan harcamış olduğunuz nakit miktarını aynen kredi kartlarınızda olduğu gibi taksitli olarak da geri ödeyebilirsiniz.

TEB ve Garanti BBVA Nakit Avansınızı Nasıl Çekebilirsiniz? 

yapı kk

TEB ve Garanti BBVA nakit avans olanaklarını kullanabilmeniz için söz konusu bankaların kredi kartına sahip olmanız ya da bu bankalarda adınıza bir mevduat hesabı bulunması gerekir. Adınıza ait kredi kartlarınızı limiti ya da vadesiz hesabınıza tanımlanan Kredili Mevduat Hesabı (KMH) limiti, kullanabileceğiniz nakit avans limitini belirler. Bu limit dahilinde nakit avansınızı ister alışverişlerinizde isterseniz de nakit para çekimlerinizde kullanabilirsiniz. Hem de başvuruşuz, belgesiz, kefilsiz. Nakit avansınızı kredi kartınızdan çektiğiniz durumda ayrıca geri ödeme esnasında peşin ya da taksitli avans seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.