Eğitimden sağlığa, tatilden tadilata, mobilya ya da eşya alımından evlilik masraflarına birçok harcamanız için kullanabileceğiniz ING nakit avans, günlük ihtiyaçlarınızı finanse etmek için oldukça pratik ve kolay bir yöntem sunuyor. İhtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli olan nakit avans miktarını, ING Bonus Card ya da Pegasus Kart’ınızdan kolaylıkla temin edebilir üstelik de bunun için herhangi bir belge, evrak ya da kefil gerekmeksizin hareket edebilirsiniz. İşte ING nakit avans olanağı ve detaylar!

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

ING Nakit Avans ile İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin!

Günlük ihtiyaçlarınız bir anda arttığında ya da beklenmedik bir durum meydana geldiğinde eğer bütçeniz bu konuda yeterli değilse ING’den saniyeler içerisinde nakit avans çekebilir ve yaşadığınız sıkışıklığı anında çözebilirsiniz. ING Bonus Card ya da Pegasus Kartınız ile çekebileceğiniz taksitli nakit avans için banka, 12 ay vade için yüzde 1,80 faiz oranı belirlemiş durumda. Bu nedenle herhangi bir nakit yetersizliği durumunda adı geçen kartlarınızla herhangi bir ATM'den belgesiz, koşulsuz ve kefilsiz bir şekilde nakit avansınızı çekerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

ING Nakit Avansa İlişkin Detaylar

Bankacılık sistemi içerisinde sunulan kredi kartı ve kredi olanaklarının bir karması olarak da düşünebileceğimiz ING nakit avans, kartınızın limiti doğrultusunda kullanabileceğiniz hızlı bir nakit temin sistemidir. Günlük 7.000 TL'ye kadar kullanabileceğiniz ING nakit avans için bankanın belirlemiş olduğu vade süresi ise 12 ay. 2 ay ile 12 ay arasında vadelere bölebileceğiniz taksitli nakit avansını için aylık faiz oranı ise yüzde 1,80. Bu orana ise ayrıca KKDF ve BSMV dahil edilir. Bu koşullar altında örneğin bankadan çekeceğiniz 12 ay vadeli 7.000 TL taksitli nakit avans için bankaya ödeyeceğiniz aylık tutar 668 TL iken ödenecek olan toplam tutar ise 8.021 TL olarak belirlenir.

ING nakit avansınızı çekmek için ING Bankasına ait kredi kartınızla herhangi bir ATM'den çekebilirsiniz. Bununla birlikte bankaya yapacağınız taksitli nakit avans başvurularınızı ayrıca ING Mobil, ING İnternet Şubesi, ING ATM’lerini kullanabileceğiniz gibi 0 850 222 0 600 numarası ile ulaşabileceğiniz telefon bankacılığından da destek alarak gerçekleştirebilirsiniz. Veya size en yakın ING Bank şubesine giderek de dilediğiniz miktarda taksitli nakit avans başvurusunda bulunabilirsiniz.