İhtiyaç kredileri eğitimden sağlığa, tatilden mobilya alımına birçok ihtiyacımızı karşılayabilmek için kullandığımız finansal araçlar arasında yer alıyor. Ancak bu noktada en uygun faiz oranı ve en esnek ödeme seçeneklerini bir arada sunan bankaları tercih etmek de oldukça önemli.

Bu anlamda Yapı Kredi Bankası’nın sunmuş olduğu anında kredi seçeneği piyasada en çok dikkat çeken kredi olanakları arasına yer alıyor. İşte Yapı Kredi anında kredi olanağı ve detaylar!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Uygun Faiz Esnek Ödeme Olanağı

Yapı Kredi, ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun faiz oranları ve esnek ödeme olanakları ile yepyeni bir kredi imkanı sunuyor. İhtiyacınız olduğunda şubeye bile gitmenize gerek kalmadan Yapı Kredi Mobil ya da Yapı Kredi İnternet Şubesi ile kredinizi anında hesabınıza gönderiyor. Yapı Kredi Mobil ya da Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden yapacağınız başvurularınız sonrasında alacağınız kredi için bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı yüzde 2,69. 36 ay taksitle ödeyebileceğiniz kredi için ödeme planınızı bütçenize göre oluşturabilir, ihtiyaçlarınızı zorlanmadan karşılayabilirsiniz. Bu koşullarda bankadan çekeceğiniz örneğin 15.000 TL anında kredi için yüzde 2,69 faiz oranından 36 ayda ödeyeceğiniz aylık taksit miktarı 710,63 TL iken toplamda ödeyeceğiniz kredi miktarı ise 25.582,73 TL’dir.

Anında Kredi Başvuru Yöntemleri

Yapı Kredi Anında Kredi için en az 1.000 TL, en fazla 200.000 TL tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yapı Kredi tarafından tanımlanmış olan ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurunuz banka tarafından değerlendirilir ve uygun görüldüğü takdirde kullanımınıza sunulur. Değerlendirme sonucu tarafınıza SMS ile bilgilendirilir. Ancak yine de başvurunuzun durumunu dilediğiniz zaman Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi'nde yer alan Krediler menüsündeki Başvuru İzleme kısmından takip edebilirsiniz. Kredinizin geri ödemesinde ise, kredi taksitlerinizi otomatik ödeme talimatı vererek taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz. Başvurularınızı İnternetten ve Mobilden Anında Şubesiz Kredi'den 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. Ayrıca onaylı kredilerinizi ya da ön onaylı kredi limitlerinizi Krediler menüsünde yer alan Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı adımından kullanabilirsiniz. Siz de eğitim, sağlık, tatil, eğlence, mobilya alımı gibi birçok ihtiyacınız için Yapı Kredi’nin anında kredi seçeneğini değerlendirebilir ve bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.