Hayat şartları her geçen gün biraz daha zorlaşıyor. Pandemi sebebiyle birçok ülke gibi Türkiye'de de ekonomik darboğaz hüküm sürüyor. Ancak maddi olarak zayıflamamıza rağmen, ihtiyaçlar hiç bitmiyor. İhtiyaçları giderebilmek ise her gün daha da zorlaşıyor. İşler öyle bir noktaya geliyor ki, ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek için, yaptığımız birikimler bile yeterli olmuyor. Zaten birçok kişi de birikim yapmaya fırsat bulamıyor.

Hal böyle olunca aniden ortaya çıkan ihtiyaçları karşılamak büyük külfet oluyor. Birden bire beliren sağlık problemleri, planlanmayan zorunlu seyahatler, bütçeyi aşan eğitim masrafları gibi birçok zaruri ihtiyaç için acil nakite ihtiyaç duyuluyor. Aciliyet öyle bir duruma geliyor ki, kredi başvurusunun cevabını bekleyecek kadar bile zaman olmuyor. Böyle anlarda vatandaşın imdadına Halkbank yetişiyor!

Halkbank Atm'lerden Anında Çekebileceğiniz Bir Kredi Sunuyor!

halkbank 1-3

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Halkbank, cevap beklemeden atmden anında kullanabileceğiniz kredi tadında bir nakit avans imkanı sunuyor. Halkbank'ın sunduğu bu nakit avans fırsatının krediye eş değer olması ise, taksit özelliğinden geliyor. %1,98 faiz oranı ve 12 aya varan vadelerle tüm Halkbank atmlerinden kullanabileceğiniz taksitli nakit avans imkanı Halkbank Parafcard ile sizleri bekliyor.

Halkbank'ın Parafcard sahiplerine sunduğu taksitli nakit avans kampanyası kapsamında çekilebilecek minimum tutar 200 TL, maksimum tutar ise 15.000 TL olarak belirleniyor. Bireysel bazda çekilebilecek taksitli nakit avans tutarı, kişinin nakit avans limiti ile sınırlı oluyor.

Parafcard'ı Olan Herkes Şubeye Gitmeden Nakit Avans Çekebiliyor!

HALKBANK 1-2

Halkbank tarafından sunulan taksitli nakit avans, tüm Halkbank Şubeleri, ATM, İnternet Şubesi, Mobil Şubesi ve 0850 222 0 400 Dialog kanalları üzerinden kullanılabiliyor. Onaylanan taksitli nakit avans tutarı anında Halkbank hesabınıza yatıyor. Taksitli nakit avans taksit tutarı, son ödeme tarihine kadar ödenmediği veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı durumda, taksit tutarının kalan anapara bakiyesine günlük mevcut nakit avans faizi işliyor.

Halkbank Parafcard'ın taksitli nakit avans işleminden faydalanan müşterilerin, taksitler sona erene kadar hesap kesim tarihlerini değiştirmemeleri gerekiyor. Taksitli nakit avans işlemi gerçekleştirildikten sonra iptal edilemiyor, ancak erken kapama yapılabiliyor. Erken Kapama işlemi, işlem tarihinden en az bir iş günü sonra Halkbank İnternet Şubesi, 0850 222 0 400 Dialog ve Halkbank Şubelerinden gerçekleştirilebiliyor. Erken kapama tarihine kadar işleyen faizler borç olarak söz konusu kredi kartına yansıtılıyor.