İş Bankası, ülkemizdeki vatandaşların en çok tercih ettiği bankalardan biri. Müşteri sayısını her geçen yıl biraz daha arttırmayı başaran bu banka, yüz binlerce kişinin memnuniyetini sağlayabilmek için büyük adımlar atıyor. Şimdiye kadar sayısız fırsat sunan İş Bankası; ev almak isteyenlere, araç sahibi olmak isteyenleri, harcamalarını yetiştiremeyenlere ve daha pek çok kişiye yardım eli uzatıyor. Geçtiğimiz günlerde yepyeni bir kampanya duyuran ve fırsatlarının arasına yeni bir tanesini daha ekleyen İş Bankası, bakın bu sefer görenleri nasıl şaşırttı!

Herkesin İhtiyacı Olan Bir Kredi!

İçinde bulunduğumuz şu dönemde bütün harcamalarımıza yetişebilmemiz oldukça zor. Hepimiz sırtımızdaki ihtiyaç yükünü azaltmak için farklı farklı çözümler arıyor ve bize yardımcı olacak nakit desteğini bir yerlerden sağlamaya çalışıyoruz. Eğer siz de böyle bir arayış içerisindeyseniz şimdi en doğru yerdesiniz. İş Bankası, sağladığı bu anında kredi fırsatı ile binlerce vatandaşın olduğu gibi sizin yüzünüzü de dakikalar içinde güldürebilir!

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Anında 7.500 TL!

İş Bankası, müşterilerine tamı tamına 7.500 TL'lik bir anında kredi veriyor. İş Bankası ATM'lerinden 7/24 çekebileceğiniz bu kredi, ekonomik açıdan büyük bir rahatlama sağlıyor. İş Bankası, şimdiden oldukça büyük bir talep gören bu anında kredi fırsatında birbirinden avantajlı seçenekler sunuyor.

Faiz oranları ile ilgili çalışmalarını hiçbir zaman duraklatmayan ve genellikle piyasanın en düşük faiz oranlarından birini sağlayan İş Bankası, bu kredisinde müşterilerine %2.05'lik bir faiz oranı sunuyor. Bununla birlikte vade sürelerini de vatandaşların isteği doğrultusunda şekillendiren İş Bankası, kredi kullanmak isteyen kişilere 36 aya varan da vade imkanı tanıyor.

Geri ödeme döneminde büyük bir kolaylık yaşayan İş Bankası müşterileri, bu kredi borçlarını aylık sadece 316,42 TL ödeyerek kapatabiliyorlar.

Hemen Şimdi Başvurabilirsiniz!

İş Bankası'nın iyi mi iyi bu anında kredi fırsatından siz de yararlanmak isterseniz hemen şimdi kredi talebinizi iletebilirsiniz. İş Bankası mobil uygulamasından ya da resmi internet sitesinden ''Anında Kredi Başvuru'' seçeneğine tıklayarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve size en yakın İş Bankası ATM'sinden dakikalar içinde ihtiyacınız olan nakit parayı seçebilirsiniz. İşte İş Bankası ile rahatlamak bu kadar kolay.