Acil paraya ihtiyacınız olduğunda Vakıfbank, Halkbank ve İş Bankası yanınızda: Atm'den anında 15 bin TL veriyorlar!

Hepimizin her gün paraya ihtiyacı olabiliyor. Zaman zaman sağlık, zaman zaman eğitim, bazen seyahat, bazen de ev kirası için toplu halde para bulmamız gerekebiliyor. Böyle durumlarda ilk başvurduğumuz adres bankalar oluyor. Hemen hemen her banka kredi konusunda türlü kampanyalar düzenleyerek avantajlı krediler sunuyor. Ancak kredinin onay süreci, acil nakit ihtiyaçları için en efektif çözüm olmasını engelliyor.

Ancak artık kredi kartlarından da kredi çeker gibi nakit avans çekilip taksit taksit ödenebiliyor. Vatandaşa bu imkanı sunan bankaların başında Vakıfbank, Halkbank ve İş Bankası geliyor. Türkiye'nin üç yükselen bankası, sundukları taksitli nakit avans avantajıyla  müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarına hızlıca çözüm getiriyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

İş Bankası Nakit Avans Kampanyası

iş bankası-10

Acil nakit ihtiyaçlarınıza en efektif çözümlerden biri İş Bankası'ndan geliyor. İş Bankası en az 300 TL, en fazla 5 bin TL'ye kadar nakit avans imkanı sunuyor. Vade süresi ise en az 5 ay, en fazla 12 ay olarak belirleniyor. Bu koşullarda İş Bankası'ndan kullanılacak 5 bin TL taksitli nakit avansın 12 ay vadede toplam geri ödemesi 5.805,36 TL, aylık taksitleri ise 438,78 TL oluyor. İş Bankası'nın taksitli nakit avans kampanyası sayesinde çözülmeyen ihtiyacınız kalmıyor.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans Kampanyası

vakıfbank 1-1

Acil para ihtiyaçlarınıza ilaç gibi bir çözüm de Vakıfbank'tan geliyor. Vakıfbank, son derece uygun faiz oranı ve 12 aya varan vade seçenekleriyle benzersiz bir taksitli nakit avans imkanı sunuyor. Vakıfbank minimum 500 TL, maksimum 10 bin TL taksitli nakit avans veriyor. Maksimum vade ise 12 ay olarak belirleniyor. Vakıfbank'tan 4 ay vade ile kullanacağınız 10 bin TL taksitli nakit avansın toplam geri ödeme tutarı 10.600,97 TL, aylık taksitleri ise 2.650,25 TL oluyor.

Halkbank Taksitli Nakit Avans Kampanyası

halkbank 1

Acil nakit ihtiyaçlarınıza en efektif çözümlerden biri de Halkbank'ta geliyor. Halkbank, %1,98 faiz oranı ve 12 aya varan vade seçenekleriyle harika bir taksitli nakit avans fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında çekilebilecek minimum tutar 200 TL, maksimum tutar ise 15 bin TL oluyor. Halkbank'ın bu avantajlı kampanyası sayesinde tüm nakit ihtiyaçlarınız anında gideriliyor. Size de rahatlığın keyfini sürmek kalıyor!