Acil nakit ihtiyacı günün her saatinde karşılaşılabilen bir durumdur. Böyle durumlarda nakit ihtiyacı için kredi başvurusunda bulunmak istemeyenlere o bankaların avantajlı ödeme koşullarındaki nakit avans kampanyaları bulunuyor. Akbank, Halkbank ve TEB tarafından düzenlenen 2022 taksitli nakit avans kampanyalarıyla daha düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme koşullarıyla, acil nakit ihtiyaçları karşılanabiliyor. İşte Türkiye’nin 3 büyük bankası Halkbank, TEB ve Akbank tarafından düzenlenen 2022 taksitli nakit avans kampanyası koşulları ve detayları!

Halkbank Paraf Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Türkiye’nin kamu bankası Halkbank, 2022 yılında Paraf kredi kartı müşterilerine uygun koşullarda taksitli nakit avans kullanım fırsatı sunuyor. Banka tarafından düzenlenen kampanya kapsamında Paraf kredi kartı olanlar 200 TL ile 15.000 TL arasındaki tüm acil nakit ihtiyaçlarını uygun koşullarla karşılayabiliyor. Üstelik ihtiyaç kredisinde olduğu gibi başvuru yapılmasına veya onay gelmesini beklemeye de gerek yok. 7 gün 24 saat anında Paraf kredi kartından şubeye de gitmeden dijital bankacılık veya ATM’ler üzerinden de taksitli nakit avans kullanılabiliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Taksitli nakit avans kampanyası çerçevesinde 15.000 TL’ye kadar olan kullanımlarda sabit %1.80 faiz oranından yararlanılabiliyor. Ayrıca tam 12 aya varan vade imkanıyla taksitli nakit avans kullanımlarını daha uygun taksit tutarlarıyla ödeme şansı bulunuyor.

TEB Bonus Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) tarafından düzenlenen 2022 yeni taksitli nakit avans kampanyasından tüm Bonus kredi kartı kullanıcıları yararlanabiliyor. TEB kredi kartında kullanılabilir nakit avans limiti tanımlı olan tüketiciler 7 gün 24 saat sadece %1.80 faiz oranı ve 12 ay vadeli olarak taksitli kullanım gerçekleştirebiliyor. Buna göre 1.000 TL’lik taksitli nakit avans kullanımında 12 ay vade için %1.80 faiz oranından yararlanılarak, ayda sadece 1.145.89 TL ödeme yapılıyor.

Akbank Axess Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Akbank’ın kredi kartı Axess kullanıcıları 2022 yılında da nakit avans kullanımlarını taksitlendirebiliyor. Axess kredi kartında tanımlı olan kullanılabilir nakit avans limitine eş değer olacak şekilde 15.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Üstelik sadece %1.80 faiz oranı ve 12 ay vade seçeneğinden de yararlanılabiliyor.