Nakit avans en yoğun kullanılan bankacılık ürünlerinden biri. Bankalardan kredi kartı sahibi olan herkesin, kartlarında bulunan iki ayrı limit türü var. Harcama limiti ve nakit avans limiti olarak belirlenmiş bu limitlerden nakit avans limiti, her an yanınızda taşıdığınız kullanılabilir nakit paranızın olması anlamına geliyor. Bankalar acil ihtiyaçların karşılanması için, çeşitli avantajlar sunarak kredi kartı müşteri sayısını da arttırmaya çalışıyor. Okuyucularımız için hangi bankaların avantajlı nakit avans hizmetleri sunduğunu araştırdık.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Nakit Avans

Halkbank Paraf sistemine sahip kredi kartı ile nakit avans ve taksitli nakit avans olmak üzere iki ayrı ürün sunuyor. Kredi kartınızın nakit limiti dahilinde, Bankanın ATM’lerinden, Dialog aracılığıyla, İnternet şubesi ve mobil şube aracılığıyla nakit avansınızı anında kullanabiliyorsunuz.  Taksitli Nakit Avans ürününde, 12 ay vadelendirilebilen, kredi kartı sahibinin nakit avans limiti dahilinde kullanılabiliyor. Kullanılabilen en yüksek taksitli nakit avans 15.000 TL, en düşük 200 TL olabiliyor. Taksitli Nakit Avans 3,6,9 ya da 12 ay taksitle kullanılabiliyor. Taksitli nakit avans için uygulanan faiz oranı % 1,80.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Ziraat Bankası Bankkart Nakit Avans

Ziraat bankası, Bankkart sistemine sahip kredi kartı ürününü müşterilerine sunuyor. Ürünün banka kartı ve kredi kartı olmak üzere iki ayrı türü bulunuyor. Bazı banka kartlarının da Nakit avans limiti bulunuyor. İhtiyaç olduğunda bankanın mobil, şubesi, internet şubesi, ATM’ler ve çağrı merkezi aracılığıyla hemen nakit avansınızı kullanabiliyorsunuz. Bankanın sürdürdüğü bir kampanya da Taksitli Nakit Avans ürünü, % 1,70 faizli olarak 12 ay vadede kullanılabiliyor. 3,6,9 ve 12 ay vade seçeneğiyle en az 100 TL ve en fazla 20.000 TL olarak taksitli nakit avans kullanılabiliyor.

TEB Bonus Nakit Avans

Türk Ekonomi Bankası Bonus sistemli kredi kartı ürünlerini müşterilerine sunuyor. TEB Bonus kredi kartı sahipleri, aynı zamanda nakit avans ürününden de, nakit limitleri ölçüsünde faydalanabiliyor. CEPTETEB mobil uygulama, CEPTETEB internet şubesi, bankanın şubeleri, ATM’ ler ve çağrı merkezi aracılığıyla, istediğiniz zaman nakit avans ürününü kullanabiliyorsunuz. Banka Taksitli nakit avans ürünün de, en düşük 100 TL ve en yüksek 10.000 TL olmak üzere 3,6,9 ve 12 ay vade seçeneğiyle hizmet sunuyor. Uygulanan faiz oranı % 1,80.