O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Bankalar tarafından kredi kartı ürününe paralel olarak sunulan nakit avans ürünü, bankalara göre çeşitli avantajlar taşıyor. Okuyucularımız için bankaların nakit avans ürünlerinin özelliklerini inceleyerek, en avantajlı olanları listeledik.

Garanti BBVA Nakit Avans

Garanti BBVA Bonus kredi kartı sisteminin kurucusu ve aynı zamanda merkezi olmayı da sürdürüyor. Banka tarafından sunulan Bonus kredi kartları, ihtiyaç türlerine göre şekillendirilmiş çok çeşitli özelliklere sahip. Tüm kredi kartların ortak özelliğiyse, nakit avans ve taksitli nakit avans hizmetleri sunması. Garanti BBVA yurtiçinde üst limiti 16.000 TL, yurtdışında 10.000 TL olmak üzere nakit avans hürünü sunuyor. % 1,80 faiz oranıyla sunulan nakit avansı, kredi kartınızın nakit çekim limiti dahilinde istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz. Taksitli nakit avans ürünüyse, 12 aya kadar vadelendirilen ve eşit taksitlerle geri ödenen diğer bir ürün.

TEB Nakit Avans

Türk Ekonomi Bankası, Bonus sistemine dahil olan kredi kartlarını müşterilerine sunuyor. TEB Bonus kredi kartı sahipleri, nakit çekim limitleri dahilinde nakit avans kullanabiliyorlar. Banka 10.000 TL üst limitli olarak nakit avans hizmeti sunuyor. Bankanın ATM’ lerinden işlem başına nakit çekim limiti 2.000 TL ve günlük çekim limitiyse 5.000 TL. Eğer nakit avansınızı ATM aracılığıyla kullanacaksanız, bu bilgiler büyük önem taşıyor. Banka tarafından nakit avans ürününe uygulanan faiz oranı % 1,80 olarak belirlenmiş. Ayrıca 12 ay vade seçeneğine sahip taksitli nakit avans ürününü de kullanabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Bankası Nakit Avans

Yapı Kredi bankası Word sistemine dahil olan kredi kartlarını müşterilerine sunuyor. Word sistemi ve Vadaa, kredi kartlarıyla birlikte birçok avantajı da bir arada sunuyorlar. Kredi kartınızdan nakit avansınızı doğrudan başka banka hesaplarına aktarma, doğrudan telefon numarasına gönderme gibi özel olanaklara da sahip oluyorsunuz. Bankanın sunduğu nakit avans ürünü için uygulanan faiz oranı % 1,80. Mobil uygulama, internet bankacılığı, ATM ve 444 0 444 numaralı müşteri iletişim merkezi aracılığıyla nakit avans ve taksitli nakit avans ürününü hemen kullanabiliyorsunuz. Taksitli nakit avans 5 ile 12 arasında vadelerde ve en az 300 lira olmak üzere kullanılabiliyor.