Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Nakde ihtiyacı olanlar, günümüzde bankaların kredi ürünlerine başvuruyor. Ancak bankacılık sektöründeki yüksek kredi faiz oranları vatandaşın ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra geri ödemede ciddi mali yükle karşı karşıya kalmasına neden oluyor. Ancak 2022’de Akbank, kredi kullanırken sorun yaratan kredi faizini tümüyle ortadan kaldırmaktadır. Akbank’ın başlattığı yeni kampanya sayesinde acil nakit ihtiyacınız doğrultusunda kullanacağınız kredide faiz yüküyle uğraşmıyorsunuz. Çünkü Akbank’ta ihtiyaç kredisinde %0 faiz bulunuyor. İşte Akbank faizsiz kredi kampanyasının detayları!

Akbank’tan %0 Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Akbank, acil nakit ihtiyacı olanlar için faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. Akbank’ın yeni kampanyası kapsamında Akbank Mobil uygulamasından ilk defa Akbanklı olanlar yer almaktadır. Akbank faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için belirli şartların sağlanması gerekiyor. Bu şartları sağlayanlar Akbank’tan faiz ödemeden kredi kullanabiliyor.

Akbank, Mobil Akbank uygulamasından ilk defa Akbanklı olanlar 7.500 TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçları için 7 gün 24 saat faizsiz ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Akbank sıfır faizli ihtiyaç kredisinde kredi üst limiti 7.500 TL’dir.

Akbank Faizsiz Krediyi Kimler Kullanabilir?

Akbank’ın faizsiz kredi kampanyası sadece Akbank Mobil uygulamasını cihazına indiren ve uygulamada yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak ilk defa Akbanklı olanlar için geçerlidir. Akbank Mobil uygulaması üzerinden şubeye gitmeden imzasız ve evraksız hemen Akbanklı olanlar faizsiz kredi kampanyasına katılmaya hak kazanabiliyor. Ancak faizsiz kredi kampanyasından faydalanmak isteyen yeni Akbanklıların mutlaka, müşteri olduktan sonraki 5 gün içerisinde ihtiyaç kredisi başvurusunu yapması gerekiyor.

Yeni Akbank müşterileri, yine şubeye gitmeden 7 gün 24 saat Akbank Mobil uygulaması üzerinden Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurusunu yapabiliyor. 7.500 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için %0 faizli ve tam 12 aya varan vade fırsatlı kredi kullanılabilmektedir. Kampanya kapsamında yeni Akbanklılar minimum 1.000 TL, maksimum 7.500 TL tutarındaki ihtiyaç kredisini %0 faiz ve 12 ay taksit seçeneği ile kullanabiliyor. Akbank Mobil uygulamasından yapılacak kredi başvurularının onaylanması durumunda, tanımlanan kredi limiti anında Akbank Vadesiz TL Hesabına aktarılır.