İhtiyaçlar hiç bitmiyor. Ancak her geçen gün biraz daha zorlaşan hayat şartları ve pahalılık sebebiyle, ihtiyaçları karşılamak da daha zor hale geliyor. İçerisinde bulunduğumuz pandemi koşulları da düşünülünce tüm ihtiyaçlara yetişmek imkansız hale geliyor.Pandemi sürecinde halk sağlığını korumak amacıyla alınan tedbirler, beraberinde kısmı kapanmaları ve birtakım yasakları da getiriyor. Bu tedbirler her ne kadar halk sağlığını korumak anlamında işe yarasa da, ekonomik anlamda ciddi çöküşlere sebep oluyor.

Tüm ülkeler gibi Türkiye'de de üretim, dolayısıyla da ihracat durma noktasına geliyor. Bu da ne yazık ki pahalılığın ciddi boyutlara ulaşmasına sebebiyet veriyor. Hal böyle olunca iş yeri sahipleri, maliyetlerle baş edemez duruma geliyor ve her gün bir iş yeri kapanıyor. Buna bağlı olarak işsizlik de artıyor. Bu zor günlerde özellikle de iş yeri sahiplerine en büyük destek Akbank'tan geliyor.

KOBİ'lere Destek Akbank'tan Geliyor!

akbank 2

Akbank, pandeminin ekonomik etkilerini minimum zararla atlatabilmeleri için KOBİ'lere benzersiz bir kredi imkanı sunuyor. Akbank'ın Harekete Geçiren Kredi ismini verdiği bu kredi ürününün en büyük avantajı ise uzun ödemesiz dönem oluyor. Buna ek olarak Akbank, KOBİ'lerin işlerini büyütmeleri, harcamalarını ve ödemelerini rahatlıkla gerçekleştirebilmeleri için alternatif vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranları sunuyor.

Akbank'ın sunduğu Harekete Geçiren Kredi kapsamında kullanılacak 50 bin TL ve altında kredi tutarları için maksimum vade süresi 36 ay olarak belirlenirken, 50 bin TL üzeri kredi kullanımlarında bu vade 24 ay ile sınırlanıyor. Faiz oranları ise %1,610 ile %1,82 arasında, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik gösteriyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

100 Bin TL Kredi Veriliyor Ödemeler 2022'de Başlıyor!

akbank 3

Akbank'tan Harekete Geçiren Kredi kampanyası kapsamında kullanacağınız 100 bin TL kredinin 12 ay vadede faiz oranı %1,80, 24 ay vadede ise faiz oranı %1,60 olarak belirleniyor. Böylece 24 ay vade ile kullanacağınız 100 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 126.269,35 TL, aylık taksitleri ise 5.239,32 TL oluyor. Bu krediden bir defaya mahsus olmak üzere 100 bin TL için 525,75 TL kredi tahsis ücreti alınıyor.En önemlisi ise bu kredinin ödemeleri Ocak 2022'de başlıyor. Bu sayede KOBİ'ler rahat bir nefes alıyor. Ödemesiz dönemde ise kendilerini toplama fırsatları oluyor.