Acil nakit ihtiyaçlarınızda Ziraat Bankası yanınızda: ATM'den onay beklemeden kullanabileceğiniz 15 bin TL krediniz hazır!

Her an beklenmedik nakit ihtiyaçları doğabiliyor. Birikim yapma şansı bulanlar bu ihtiyaçlarını birikimleri sayesinde gideriyor. Ancak hayat şartlarının her gün biraz daha zorlaştığı düşünülürse, günümüzde birikim yapmak da pek kolay olmuyor. Pandemi sürecinde getirilen yasaklar ve kısıtlamalar sebebiyle esnaf kepenk indiriyor, çalışanlar ise işsizlikle boğuşuyor.

Hal böyle olunca birikim yapmak bir yana dursun, zorunlu ihtiyaçları gidermek bile büyük külfet haline geliyor. Bu durumda birdenbire ortaya çıkan nakit ihtiyaçları da vatandaşı bir hayli yoruyor. Bu tür durumlarda vatandaşa destek Ziraat Bankası’ndan geliyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Ziraat Bankası’ndan Tüm Nakit İhtiyaçlarınıza Çözüm Olacak Bir Kampanya Geliyor!

ziraat bank

Ziraat Bankası tüm nakit ihtiyaçlarınız için onay beklemeye gerek kalmadan kullanabileceğiniz, kredi tadında bir taksitli nakit avans imkanı sunuyor. Bu sayede kredi kullanmak için bankaya gitmeniz ya da onay beklemeniz gerekmiyor.

Ziraat Bankası’nın sunduğu bu taksitli nakit avansın üst limiti 20 bin TL olarak belirleniyor. Bireysel olarak bu limit kişilerin kredi kartı limitleri ile sınırlanırken, atmlerden çekilecek taksitli nakit avansın üst sınırı, atm günlük para çekme limiti kadar oluyor.

Taksitli nakit çekim işlemi kredi kartına tanımlı nakit çekim limitinden düşülüyor. Bankkart ücretsiz kredi kartları, bu taksitli nakit avans kampanyasından faydalanamıyor. Kampanya dahilinde Ziraat Bankası kredi kartınızla kullanacağınız taksitli nakit avans için maksimum vade süresi 12 ay ile sınırlandırılıyor.

Ziraat Bankası Müşterilerine Rahat Bir Nefes Aldırıyor!

ziraat bankası bankkart

Taksitli nakit avans kullanımlarında iptal ve iade yapılamıyor; ancak erken kapama ve bir taksitten az olamamak koşuluyla kısmi ödeme yapılabiliyor. Erken kapama yapılması durumunda vadesi gelmemiş taksitler için ödeme tarihine göre faiz indirimi uygulanıyor. Kısmi ödeme yapıldığı durumda ise ödeme tarihi ve miktarına göre faiz indirimi yapılarak yeni ödeme planı oluşturuluyor.

Ziraat Bankası’ndan kullanmış olduğunuz taksitli nakit avansın taksitleri dönem borcuna yansıtılıyor ve geri ödeme süresi boyunca kredi kartı hesap kesim tarihi değişikliği yapılamıyor. Taksitli nakit avans kullanımlarında, faiz tutarı üzerinden %5 BSMW ve %15 KKDF alınıyor. Ziraat Bankası’nın sunduğu bu kredi tadındaki nakit avans fırsatı ile tüm nakit ihtiyaçlarınız anında gideriliyor, sizlere de rahatlığın keyfini sürmek kalıyor.