Türk Ekonomi Bankası’nın dijital bankacılık kanalı olan CEPTETEB, dijital bankacılığın oluşturduğu tüm faydaları müşterilerine yansıtan bir hizmet yaklaşımı sürdürüyor. Hem CEPTETEB’ in tanıtılması ve daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem de bankacılık işlemlerinin çağımızın mucizesi dijitale taşımak açısından sürekli yeni kampanyalar hazırlanıyor. Bu çerçevede ülkemizin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan hepsiburada ile yapılan anlaşmayla, toplamda 101 adet olan hediye çeklerinden birini kazanabilme şansınız bulunuyor. Kampanya kapsamında 1 kişi 15.000 TL, 10 kişi 5.000 TL, 30 kişi 2.500 TL ve 60 kişi 1.000 TL değerinde hepsiburada hediye çeki kazanma şansına sahip.
TEB Hepsiburada 15.000 TL Kazanma Fırsatı Kampanyası Özellikleri
Kampanya katılım usulüyle yapılıyor. Dolayısıyla CEPTETEB müşterileri CEPTETEB Mobil uygulamasına girerek, “CEPTETEB Çekilişi” kampanyasına katılım gerçekleştirebiliyor. Katılım sonrasında koşulları yerine getiren herkes, yapılacak çekilişe katılım hakkı elde ediyor. Kampanya 31 Ocak 2022 tarihinde başladı ve 3 Nisan 2022 tarihine kadar sürüyor. 3 Nisan 2022 tarihine kadar, CEPTETEB Mobil uygulamasına girerek, temel bankacılık işlemlerini her hafta en az bir kere yerine getiren tüm müşteriler, çekilişte başka bir katılım hakkı daha kazanabiliyor. Böylece hediye çeklerinden birini kazanma ihtimallerini de arttırabiliyor.
Kampanyadan çekiliş hakkı kazanımı şu şekilde oluyor. Kampanya süresinin bitimine kadar, katılım için CEPTETEB mobil uygulamasına giriş sırasında bir çekiliş hakkı kazanılıyor. Kampanya süresinin bitimine kadar mobil uygulamaya girerek seçili bankacılık işlemlerini kullandığınızda bir çekiliş hakkı daha kazanabilirsiniz. Süre bitimine kadar her hafta mobil uygulamaya ilk girişinde bir çekiliş hakkı daha kazanabiliyorsunuz. Böylece çekilişte kazanma ihtimalinizi sürekli yükseltebiliyorsunuz.
Kampanyayla toplamda 101 kişi yüksek tutarlarda hediye çeki kazanabilecek. CEPTETEB Hepsiburada Hediye Çeki kampanyasından, 1 kişi 15.000 TL hediye çeki kazanacak. 10 kişi 5.000 TL hediye çeki, 30 kişi 2.500 TL ve 60 kişi 1.000 TL olmak üzere toplam 101 kişi hediye çeki kazanacak. Kazanılan hediye çekleri, hepsiburada.com üzerinde online alışverişlerde kullanılabiliyor. Çeklerin tamamını kullanmak zorunda değilsiniz, parçalı olarak kullanılabiliyor. Ancak hediye çeklerini en son 31.07.2022 tarihine kadar kullanmanız gerekiyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz