Akbank son dönemde yeni müşteri kazanabilmek için yoğun bir şekilde kampanyalar hazırlıyor. Ülkemizin en güçlü altyapısına sahip özel bankalarından biri olan Akbank, 2022 yılı başladığından bu yana, yeni müşteriler için özel kampanyalar hazırlıyor ve fırsatlar sunuyor. Son olarak hazırlanan kampanya, Davet et Kazan projesi olarak hazırlanmış.

Her Akbank müşterisi bir yakınını veya tanıdığını Davet Kazan kampanyası çerçevesinde banka müşterisi yaptığında ve bu müşteriler kredi kartı harcaması yaptığı zaman ya da Akbank FAV müşterisi olduğunda her iki tarafta chip-para kazanıyor.

Akbank Davet Kazan Programı Özellikleri

Akbank müşterileri Kampanyalı müşteri olarak kendilerine özel oluşturulan davet koduna sahip olabiliyor. Bu davet kodunu paylaştıkları tanıdıklarının banka müşterisi olmaları halinde, doğrudan 1.000 TL chip-para kazanılıyor. Davet kodunu alan kişilerin Akbank mobil uygulamasında bulunan” müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretleyerek müşteri olmaları halinde, 1.000 TL chip-para kazanılıyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Davet kodunu alarak banka müşterisi olan kişiler, aynı zamanda kredi kartı ürünü kullanmaya başlarlarsa, ilave olarak 200 TL chip-para daha kazanılıyor. Davet kodunu alarak banka müşterisi olan yeni müşteriler, AKBANK FAV müşterisi olurlarsa 100 TL chip-para daha kazanılabiliyor. Davet kodunu alarak, Akbank mobil aracılığıyla müşteri olan her davetlinin, kredi harcaması durumunda 200 TL chip-para kazanılabiliyor. Aynı şekilde bu müşterilerin Akbank FAV müşterisi olan her biri için 100 TL chip-para kazanılabiliyor. Toplamda kazanılabilen en yüksek tutar 1.000 TL chippara olarak düzenlenmiş. Dolayısıyla davet kodunu paylaştığınız ve koşulların yerine gelmesine müteakip 1.000 TL chip-para kazanan bir müşteri, başka davet kodu iletilmiş kişilerin de koşulları yerine getirmesi halinde ilave chip-para kazanamıyor.

Akbank Davet Kazan kampanyasından Kimler Faydalanabiliyor?

Kampanyadan Akbank kredi kartı müşterisi olan herkes faydalanabiliyor. Buna göre Akbank Kart, Axess ya da Wings kredi kartı sahibi her Akbank müşterisi davet kodu sahibi olabiliyor. Kampanya kapsamında kazanılan chip-paralar, davet kodunu paylaşan müşterinin kredi kartına yüklenebiliyor. Dolayısıyla davet kodu paylaşan Akbanklının mutlaka aktif bir kredi kartı da olması gerekiyor. Davet kodu almış olan davetli, bu kodla Akbank müşterisi olduktan 1 gün sonrasında, kampanyanın avantajlarından yararlanmaya başlayabilir. Bu kampanya kapsamında kazanılan chip-para, zamanlı değil. Dolayısıyla istenildiği zaman harcanabilen chip-para olarak veriliyor.