Yeni yıl ile birlikte piyasalara gelen yeni zamlar vatandaşın geçim derdine girmesine neden oldu. Temel ihtiyaç ürünlerinden, lüks ürünlere kadar her alanda gelen yüksek zamlar, Pandemi nedeniyle sarsıntıda olan ekonomiyi daha da kötü bir duruma sokuyor. Ekonomi ve piyasalarda oluşan bu tabloda vatandaşın mağduriyetine yol açıyor. En temel ihtiyaç ve ödemelerin karşılanması için dahi desteğe ihtiyaç duyan vatandaşa bu destek bankalardan geliyor. Yapı Kredi ve Vakıfbank tarafından sunulan ihtiyaç kredileri, avantajlı özellikleriyle bu dönemde vatandaşa rahat bir nefes alma şansı sunuyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan bireysel ihtiyaç kredisi sayesinde tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza çok cazip koşullarda çözüm oluşturabilirsiniz. Yapı Kredi’nin ihtiyaç kredisiyle mevcut ihtiyaçlarınızı ekonomik sınırlamalar nedeniyle başka bir zamana ertelemek zorunda kalmıyorsunuz. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi avantajlı faiz oranları ve 36 ay vade imkanıyla çok uygun koşullara sahip geri ödeme planlarından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kedi Bankası’nın bireysel ihtiyaç kredisi ürününden en düşük 1.000 TL kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Yasal mevzuat gereğince 50.000 TL üzeri ihtiyaç kredisi kullanımında vade sayısı 24 ay oluyor. Yapı Kredi 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisi kullanımınız halinde 36 ay vade imkanından yararlanabilirsiniz. Üstelik 10.000 TL’lik kredi kullanımında sadece %2.94 kredi faiz oranı uygulanıyor. Böylelikle aylık taksit tutarı 494.83 TL gibi oldukça ekonomik seviyede oluyor. Ayrıca dilerseniz Yapı Kredi ihtiyaç kredisi 3 ay öteleme fırsatından da faydalanabilir ve ilk taksit ödemenize 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Kamu bankası Vakıfbank, Pandemi döneminde vatandaşa ekonomik destek sağlamaya devam ediyor. Bu çerçevede 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinde %1.55’den başlayan kredi faiz oranından yararlanabilirsiniz. 50.0001 TL’den 125.000 TL’ye kadar olan kredi limitlerinde vade sayısı yasal mevzuat gereğince 24 aydır.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanımında ödeme planını, bütçenize uygun şekilde düzenleyebilirsiniz. Buna göre Vakıfbank ihtiyaç kredisi geri ödemesinde;

  • Aylık eşit taksit,
  • Artan taksit,
  • Azalan taksit
  • 3 ay ötelemeli aylık eşit taksit,
  • 3 aylık eşit taksit,
  • Son taksit balon ödemeli,
  • Değişken taksit,

Şeklinde farklı ödeme planlarını tercih edebilirsiniz.